Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
Post Info TOPIC: Sherbimi Intelegjent i Kosoves
vet

Date:
Sherbimi Intelegjent i Kosoves
Permalink   


Shėrbimi Informativ i Kosovės (SHIK) pėrmes njė komunikate pėr media ka njoftuar qytetarėt e Kosovės se tė dielėn (sot) ka pėrfunduar aktivitetin e tij disavjeēar dhe fton qytetarėt e Kosovės qė tė pėrkrahin Agjencionit Kosovar tė Inteligjencės. Nė komunikatė njoftohet se Shėrbimi Informativ i Kosovės ka nisur punėn e vet qė nga fillimvitet e 90-ta me krijimin e Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės, duke vepruar nė kuadėr tė Shtabit tė Pėrgjithshėm tė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės dhe mė vonė pjesė e Qeverisė sė Pėrkohshme tė Kosovės, me kryeministėr Hashim Thaēin.

- Pra Sherbimi Intelegjent i Kosoves u mbyll per shkak te mungeses te personave intelegjent biggrinbiggrinbiggrinbiggrin__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 954
Date:
Permalink   

Pra Sherbimi Intelegjent i Kosoves u mbyll per shkak te mungeses te personave intelegjent - gabim.

Ky sherbim "inteligjent" po formohet tash, se deri tash ka qen informativ. Prej tash ju duhen persona inteligjent.

Shyqyr qe jam gllup e nuk me kontakton kurkush.


__________________
xenini
Anonymous

Date:
Permalink   

xenini wrote:


Shyqyr qe jam gllup e nuk me kontakton kurkush - gabim.


Nuk te kontaktojne inteligjentet, se.....ata te tjeret po.
__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

kurgjo ma shume se sherbim partiak, per interesa partiake ka mu kon.

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?

Anonymous

Date:
Permalink   

R2D2 wrote:

kurgjo ma shume se sherbim partiak, per interesa partiake ka mu kon.
Mire e ka R2D2 ,ne Kosove munden me u shetit 99 sherbime sekrete me 999 anetare ,e Sherbimi ''Intelegjent'' i Kosoves ka me ka i ''nxanun'' me pergjime te dhe percjellje te anetarve te partive ''tjera'' ,haj kuku haj biggrinbiggrinbiggrin__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Pasiqe ky sherbm tu koka kane ne sherbim te popullit dhe tuKosoves, athere ne interes te popullit dhe tuKosoves eshte qe puna e tyne e akumulume deri tash mos me shku huq, por me u marre parasysh ne menyren ma e mire te mundshme.

Ky Kadrija krejt ne rregell ka bo qe ka dal me fol, amo ni sen nuk e tha: kujna, respektivisht, cilit institucion don me ja "kalu" arkivat, inventarin, efektivat e mbetuna etj. etj.

Qija nanen, secili institucion i ri duhet me ja nise prej fillimit a? Nuk kane thane t'mocmit badihava: shteti=arkivat


Q.

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

per SHIK pernime shume veta e kane dite ku eshte, perballe CUBE te akademia e arteve po ni sen e kane dite krejt. qe ai ka qene sherbim i nje partie deri vone opozitare.
kallxom tash ne qfare logjike partia man sherbim sekret edhe masanej kane ftyre me dale me thane se ky ka qene sherbim ne kuader te ligjit. E une i ves ata ne kuader te cilit ligj?????

me dale pak prej temes ... e pashe dje ne kohen ditore ni foto qe ni paparazi e kish bo. Aty u shihke Hajredin (pasha) kuqi/ka me xhip te vetin neper midis she**** nena tereze demek mi granitit tone te dashur.......... qka me prite bre daje ma shume ne kit kosove kur njeri qe ja man vetit i shkollum, profesor, qeveritar ja fut laknave edhe del n'aksham te kallxon qka duhet me bo e qka mos me bo!!!!!

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

ksi hajredin kuqa e arsim bajrama ka boll kosova, qi kan grada shkencore , e gjithqka folin, boll i she neper tv, veq per shkenc nuk folin,bile arsim bajrami ja ka kajt nanen UP, edhe rambo po mer master , ja kan hup randesin edhe shkolles kta mo.

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?Senior Member

Status: Offline
Posts: 158
Date:
Permalink   

si permenet fjal intelegjenc lidhun me naj institucion te Kosoves , gjithmon osht gabim, kjo osht
e vertet absolute, kshtu pa pik relativizmi nto hiq.

__________________
(-_-)
Anonymous

Date:
Permalink   

hajt hajt hani tum sa t mundni, se vallahi krejt po ju shkruhet ne blokat tuja, e mos thoni masanej nisam ja komsho tako mi boga komsho.
keni me pa kush o intellegenca kosovare se shipcat nashta s dijn mi maru raketat por shpijunimni e kan per qefi 

__________________
Jargovanjaaa

Date:
Permalink   

xenini wrote:

Pra Sherbimi Intelegjent i Kosoves u mbyll per shkak te mungeses te personave intelegjent - gabim.

Ky sherbim "inteligjent" po formohet tash, se deri tash ka qen informativ. Prej tash ju duhen persona inteligjent.

Shyqyr qe jam gllup e nuk me kontakton kurkush.
.....hajt merre adresen tem,dhe kallxoju se jane do kuadra te fshehta,...biggrin

veq nje te keqe ,lypi shtrenjte me me pagu.


Jargovanja,.....__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Anonymous wrote:

hajt hajt hani tum sa t mundni, se vallahi krejt po ju shkruhet ne blokat tuja, e mos thoni masanej nisam ja komsho tako mi boga komsho.
keni me pa kush o intellegenca kosovare se shipcat nashta s dijn mi maru raketat por shpijunimni e kan per qefi po po o anonimus po tnjoh! ti je qaj qi nrini tone tinxa kejtve i pate gdhend me brisk germat KR me ni lis, e tash kur u rrite ti, u rriten edhe germat e ja nise me bertit oooooo une gjith jom kon paRTiot breee tuj na gjigav rakin. po a e din shka, a ban me shku ti me gjeth kadriat e intelegjencat e tu..... shkoni bre npidh tsomes se ashtu kshtu sjeni tu pas STRUj e skeni shka me lyp nkit forum.

stabi i maskum si shpijun__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Jargovanjaaa wrote:
.....hajt merre adresen tem,dhe kallxoju se jane do kuadra te fshehta,...biggrin

veq nje te keqe ,lypi shtrenjte me me pagu.

Jargovanja,.....

Jargi, hajde qysh sonte ne pune. Te paguej per sherbim e inteligjencen e lame anash per kohna ma te mira. Kur t'plakemi ose qashtu najqysh.

q.__________________
Jargovanja

Date:
Permalink   

Anonymous wrote:

Jargovanjaaa wrote:
.....hajt merre adresen tem,dhe kallxoju se jane do kuadra te fshehta,...biggrin

veq nje te keqe ,lypi shtrenjte me me pagu.

Jargovanja,.....

Jargi, hajde qysh sonte ne pune. Te paguej per sherbim e inteligjencen e lame anash per kohna ma te mira. Kur t'plakemi ose qashtu najqysh.

q.
AH;CKA KI**** ME BA JU BOTA MASHKULLORE ,mos me pas njefar seni....
ki**** maru krejt,se krejt krenarin qaty e keni,...e sidomos TI.( ... strategji e dobet kunder femres,i ka kalu boja... )


ehhh,knej kah jam une,njerzite qmohen nga koka e jo nga kembet,....
per ate i thone CIVILIZIM.


Jargovanja__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

Jargovanja wrote:

ehhh,knej kah jam une,njerzite qmohen nga koka e jo nga kembet,....
per ate i thone CIVILIZIM.


Jargovanjadikund rreth viteve 70-ta kish pas shku njoni prej muciverces me punu ngjermoni e mas njo tre kater pesmdhet mujve e rrok nevoja me qi dishka edhe e gjon at venin ku qihen me pare e hin mrena e merr njo edhe po deshet. U desh edhe ajo zoja e pa prit pa kujtu ja murr n'goj.
nejse mos me zgat kur u kthy ky tushpija vet nmuciverc pe vetin gjinja qysh a gjermonija, e ky me interes tmadh po ju thot qe atje kish qamos po edhe pe shton: o kum pa shka kum pa atje, veq seni ma interesant  ish qe atje nuk po qishin si te na ktu po nkry pu qishin.__________________

JARGOVANJA

Date:
Permalink   

stabilizatori wrote:

Jargovanja wrote:

ehhh,knej kah jam une,njerzite qmohen nga koka e jo nga kembet,....
per ate i thone CIVILIZIM.


Jargovanjadikund rreth viteve 70-ta kish pas shku njoni prej muciverces me punu ngjermoni e mas njo tre kater pesmdhet mujve e rrok nevoja me qi dishka edhe e gjon at venin ku qihen me pare e hin mrena e merr njo edhe po deshet. U desh edhe ajo zoja e pa prit pa kujtu ja murr n'goj.
nejse mos me zgat kur u kthy ky tushpija vet nmuciverc pe vetin gjinja qysh a gjermonija, e ky me interes tmadh po ju thot qe atje kish qamos po edhe pe shton: o kum pa shka kum pa atje, veq seni ma interesant  ish qe atje nuk po qishin si te na ktu po nkry pu qishin.

me ke ba me VJELL,

pse more zot jeni kaq brutal,si duket traumat po iu percjellin,...VETEM SA I VERTETOVE FJALET  - se i vetmi sen ....qe ju mburreni....

Jargovanja__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

JARGOVANJA wrote:

me ke ba me VJELL,

pse more zot jeni kaq brutal.............

Jargovanjaoh jo, mu u tut, ngjermoni ishin brutal e e bojn at pun nkry, ktu tu une hala jemi me ato metodat e vjetra si ktuneher....spaku pleqt si une se rinija me tnime e kom qi edhe nbyth (me Y)po qihen.

perndryshe jargovane duhesh mem fal qi potshkruj me kit respekt kaq tfort, se pernime e ki fresku furumin edhe ashtu kshtu spo bahet llaf mo me xenin pederin qi spe kritikon tuqeverijen si ktyneher qeveriJat e vjetra.biggrin__________________

Anonymous

Date:
Permalink   

Jargi, ky nuk eshte i vetmi sen me te cilin na, ose te pakten une, mburremi. Na, ose une, hiq nuk mburremi me to, bile e luftojme deri ne vdekje. Amo pa sukses dishka.
Kur na folim per ke sen, na veq e shprehim, pa dyftyresi, pa amandaposta dhe insinuata, se kjo eshte seni qe tane kohen na sillet naper kry. Krejt mendimet tjera vijne me zor dhe ate masi ta kena largu, pra me zor, kete mendimin kryesor.

Ky a i vetmi sen per te cilin truni i menon krejt menimet tjera, tuj shpike filozofina, strategjija, fe, moralizime, shvajcaparata dhe mendime e sene te tjera te kota. Krejt keto tjerat jan krejt rrena te kesaj dynjeje, stakfurullah.

Kurse lumtunia jone ma e madhja eshte tre minuta mas. Se viq qata tre minuta nuk menojna per pidh.Qina

__________________


Senior Member

Status: Offline
Posts: 158
Date:
Permalink   

e vertet, femnat nashta vet smunen me kon shum intelegjente , veq e nxitin intelegjencen te mashkujt.

__________________
(-_-)


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

masi po folni per civilizim, qe edhe kto jon gra shype ku s di a ka prek civilizimi.albanian_pack_animal.jpgbugbee_albania_20070922_v2.jpg

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?

Pom dridhet, pom hidhet

Date:
Permalink   

Pse qysh pe sheh ti qi jon kta gra shype a???
N Kasov nuk ka lopt me voth dhe qurana qi shetisin qashtu lirshem.


dhe tregoni pak respekt ndaj te nderuares shoqes Jorgovanit ju luutem, qyre niher brutalista. E ti stabilisimili ishe ma i keq pej kejtve ktu a. Bash jorgovanin duhesh me e marr met mir se masi koke plak ki me lut jorgovanin me ti pru do hapa pi qatij vendi.
Shum brutal je bash qato qe se don asnji femen perpos njo a dy a tre pej tinve e tjerat jon te ndieshem si lule jorgovani.

Qe p.sh. une e qmoj ni femen perkah intelegjenca maspari e masanej perkah syte e saj e masanej teposht rend smile

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

Pom dridhet, pom hidhet wrote:

 Bash jorgovanin duhesh me e marr met mir se masi koke plak ki me lut jorgovanin me ti pru do hapa pi qatij vendi.


qateher kur i xbulun qato hapat e tua nboten e jashtme, nifar plaki tjeter (jo une, hihiihhi) i kish pa lyp pi ni shoqes: allahile qi mi qon do viagra. ajo i thot jo more qfarti, ky apet oooo allahile qomi bre do, ajo masi e dijke qi i ka dek gruja edhe ish bo plak 90 vjet i thot ooooo jo se stvyjn kurgja, gruja tka dek edhe vet je hazer e sjom tu ti qu. aj po i thot: oo sum vyjn per at pun jo, po pe  boj men nashta  kur ti pi ato e gjuj shurren pak ma larg se i prisha komt ti pshurr.

-aferim qinesit per iden e tij ne transformimin e sherbimit intelegjent tkosoves prej SHIK ne SHPPK -(sherbimi per dhip i kosoves)__________________

JARGOVANJA....

Date:
Permalink   

stabilizatori wrote:

JARGOVANJA wrote:

me ke ba me VJELL,

pse more zot jeni kaq brutal.............

Jargovanja

oh jo, mu u tut, ngjermoni ishin brutal e e bojn at pun nkry, ktu tu une hala jemi me ato metodat e vjetra si ktuneher....spaku pleqt si une se rinija me tnime e kom qi edhe nbyth (me Y)po qihen.

perndryshe jargovane duhesh mem fal qi potshkruj me kit respekt kaq tfort, se pernime e ki fresku furumin edhe ashtu kshtu spo bahet llaf mo me xenin pederin qi spe kritikon tuqeverijen si ktyneher qeveriJat e vjetra.biggrin


....hej STAB
harrova ma larte me te kallxu qe per qat sen...qe po lavdroheni,kane edhe HOMO.....weirdface


dhe plz,njeri zbute pak brutalitetin ,...mos dil prej teme,a

SHIK - ........dega alternative e CIA.


JARGOVANJA__________________
JARGOVANJA

Date:
Permalink   

E LEXOVA NE NJE SAJT  (daradania...)KETE KOMENT ,
mu duk interesant....
------------------------------------------------------------------------Ne nje vend ose, shtet siq eshte Kosova me 11 mije klm ne teresi te behen krime te llojeve te renda politike e te mos dihen aktoret dhe skenaret e gjithe asaj tragjedie kombetare kesaj perralle nuk do ti besonin as kalamajt qe memzi kane filluar te flasin.Pergjegjesite dhe vrasjet qe jane bere nga vet SHIKU dhe njerezit e tij jane te gjitha deshmi qe as edhe njehere nuk do te humbin as qe do te zhduken edhe pse lojrat e Kadri Veselit duken serioze ne kete rrafsh.SHIKU do te mund te mbyllej si kapitull tragjik athere kur do te zhduken te gjithe ata qe me te ne emer te tij kane bere krime te cilave edhe serbia do ua kishte lakmi.


SHIKU dhe te gjithe ata qe kane qene themelues te tij do te pergjigjen para ligjit per gjithe katastrofine kombetare qe ia shkaktuan popullit Shqiptar te Kosoves e viseve tjera.


MBI SHIKUN rendojne keto vrasje,plagosje dhunime

Vrasja e Enver Malokut

Plagosja e Sabri Hamitit

Vrasja e Ali UKES

Vrasja e Ahmet Krasniqit

Vrasja e Shefki Popoves

Vrasja e Rexhep Lucit

Vrasja e komandant Drinit

Vrasja e Haki Ymerit

Vrasja kater luftetarve te brigades Mergimi

Plagosja e Sejdi Koces

Vrasja e komandant Zogut nga Mitrovica

Vrasja e Tahir Zemajt

Vrasja e Enis Zemajt

Vrasja e Hasan Zemajt

Vrasja e Agim Ramadanit

Vrasja e Salih Qekut

Vrasja e Bekim Kastratit

Vrasja e Bardhyl Ajetit

Vrasja e Besim Dajakut

Vrasja Ismet Racit

Vrasja e Uke Bytyqit

Vrasja e Smajl hajdarajt

Vrasja e Fehmi Aganit

Vrasja e Bajram Kelmendit me te bijt

Vrasja e Azem Ahmet Delise

Plagosja e Gani Gecit

Plagosja e Fetah Rudit

Vrasja e drejtorit te shkolles se Xhubrelit zt. behramit dhe bijve te tij.

Vrasja e Xhemail Mustafes

Plagosja e e Enver Visokes

Vrasja e komandant Korabit

Vrasja e Sabahate Tolajt dhe kolegut te saj

Vrasja e Enver Haradinajt etj.etj vrasje ,plagosje ,kidnapime dhunime etje...

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 808
Date:
Permalink   

JARGOVANJA wrote:

E LEXOVA NE NJE SAJT  (daradania...)KETE KOMENT ,
mu duk interesant....
------------------------------------------------------------------------Ne nje vend ose, shtet siq eshte Kosova me 11 mije klm ne teresi te behen krime te llojeve te renda politike e te mos dihen aktoret dhe skenaret e gjithe asaj tragjedie kombetare kesaj perralle nuk do ti besonin as kalamajt qe memzi kane filluar te flasin.Pergjegjesite dhe vrasjet qe jane bere nga vet SHIKU dhe njerezit e tij jane te gjitha deshmi qe as edhe njehere nuk do te humbin as qe do te zhduken edhe pse lojrat e Kadri Veselit duken serioze ne kete rrafsh.SHIKU do te mund te mbyllej si kapitull tragjik athere kur do te zhduken te gjithe ata qe me te ne emer te tij kane bere krime te cilave edhe serbia do ua kishte lakmi.


SHIKU dhe te gjithe ata qe kane qene themelues te tij do te pergjigjen para ligjit per gjithe katastrofine kombetare qe ia shkaktuan popullit Shqiptar te Kosoves e viseve tjera.


MBI SHIKUN rendojne keto vrasje,plagosje dhunime

Vrasja e Enver Malokut

Plagosja e Sabri Hamitit

Vrasja e Ali UKES

Vrasja e Ahmet Krasniqit

Vrasja e Shefki Popoves

Vrasja e Rexhep Lucit

Vrasja e komandant Drinit

Vrasja e Haki Ymerit

Vrasja kater luftetarve te brigades Mergimi

Plagosja e Sejdi Koces

Vrasja e komandant Zogut nga Mitrovica

Vrasja e Tahir Zemajt

Vrasja e Enis Zemajt

Vrasja e Hasan Zemajt

Vrasja e Agim Ramadanit

Vrasja e Salih Qekut

Vrasja e Bekim Kastratit

Vrasja e Bardhyl Ajetit

Vrasja e Besim Dajakut

Vrasja Ismet Racit

Vrasja e Uke Bytyqit

Vrasja e Smajl hajdarajt

Vrasja e Fehmi Aganit

Vrasja e Bajram Kelmendit me te bijt

Vrasja e Azem Ahmet Delise

Plagosja e Gani Gecit

Plagosja e Fetah Rudit

Vrasja e drejtorit te shkolles se Xhubrelit zt. behramit dhe bijve te tij.

Vrasja e Xhemail Mustafes

Plagosja e e Enver Visokes

Vrasja e komandant Korabit

Vrasja e Sabahate Tolajt dhe kolegut te saj

Vrasja e Enver Haradinajt etj.etj vrasje ,plagosje ,kidnapime dhunime etje...loqk koment tu kaka.
i paskan haru edhe do, kan harru brusllin, ellvis prisllin edhe princesh dajanen__________________

Anonymous

Date:
Permalink   

ey kastriot e bertllan kasterin? biggrin

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Tani thojshin jo Shiki s'ka punu. Paska punu qi cke me te bile. Hallall penzija, Lula te vocerr, e meritume.

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 954
Date:
Permalink   

Komenti i "kastriot fadilaj" ke fantastik:

paskan haru edhe do, kan harru brusllin, ellvis prisllin edhe princesh dajanen

__________________
xenini


Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

kastriotit ja kan thyyyyyyyyy.
i kan ardh fembrat pi sjashtmi.....
kshtu qi ja ka shti daktorri ngips (gjips) e as me shkru spi bjen nmen. :)

__________________

xhejms bondi

Date:
Permalink   

"SHIKU dhe te gjithe ata qe kane qene themelues te tij do te pergjigjen para ligjit per gjithe katastrofine kombetare qe ia shkaktuan popullit Shqiptar te Kosoves e viseve tjera."

Paskan harru edhe banesat mi cek , sa banesa edhe lokale i kan nxon.

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

O 007 kerkush para kerkuj s ka mu pergjegj, se kur n historin e popullit shiptar kerkush per kurgjo so pergjigj, psh na sedina a o tradhtar noli a zogu, a mire e ka pas rugova a jashari , a mir qi ka luftu skenderbeu kunder turqve a ata qi u bon pasha mas tina.........
per qito punet i kena qysh i kena

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?

Anonymous

Date:
Permalink   

qitu ja ki qillu shoku tit - sigurisht tka inspiru c3p0-ja

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

m ka inspiru koha qi jom tu e kalu knej pari.

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?

Qina

Date:
Permalink   

Krejt ata jane kane pisa dhe trathtare. Edhe kta qi e kane hanger karin p'i ktyne t'pareve kane qene te njejte. Po edhe ata qe viq kane kqyr jane kane njejte. E ata qe s'kane kqyre, jane kane gjithashtu.
Jav qi nanushin krejtve, se s'po qihet pa te bo kurgjo, p'i s'kthillti.

___________________________________________
Pidh, pare, piva. Dy ka dy p'i boj, po te trijat kurqysh.

__________________


Member

Status: Offline
Posts: 10
Date:
Permalink   

gjysa e ma shum pi qatyne qasaj liste shpijuna jon kon, pak a shum hajrin sen ky ven sjau ka pa kshtu qi edhe nuk kan shkaktu naj regret edhe pra kerkujt si mungojn(pos familjes)..
shiku si shik ishalla bohet shik(turqi**** kush e din qka i bjen) e shkojna perpara
rrnoft izraeli i madh..

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

Ky tipi n slike te une ka dek, e me to edhe xhaxhain duhet me dek edhe gjygjet popullore, mi thon thjesht dikujt tradhtar, po me qite n karrige me ja dhone ni avokat edhe le t vendos porota qa o ai.

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

Ky tipi n slike te une ka dek, e me to edhe xhaxhain duhet me dek edhe gjygjet popullore, mi thon thjesht dikujt tradhtar, po me qite n karrige me ja dhone ni avokat edhe le t vendos porota qa o ai.

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?

Per mas teje

Date:
Permalink   

Uhh Grun npidh ja qifsha qaj qe e paska perpilu kit far liste...

Po gjysa ne qit far liste jon kon shpihuna ,edhe tjert mi shti nkit far liste bohet tani lista e gat sa ktu e n'Durrs edhe problem mi nxon.__________________
Kloni

Date:
Permalink   

Per mas teje wrote:

Uhh Grun npidh ja qifsha qaj qe e paska perpilu kit far liste...pse mos e gjete kun emnin ton????????????__________________
Per mas teje

Date:
Permalink   

Edhe ty ta qifsha npidh , mos tkan klonu ty me najnjo t'ksaj liste e pom vjen ktu ma tesh karin .


SHIK- qiju nanen Shpihunave se ndryshe sbon.

__________________
Kloni

Date:
Permalink   

Per mas teje wrote:

Edhe ty ta qifsha npidh , mos tkan klonu ty me najnjo t'ksaj liste e pom vjen ktu ma tesh karin .


SHIK- qiju nanen Shpihunave se ndryshe sbon.Oh baby SHIKidim SHIKidim Oynama SHIKidim SHIKidim Yeah baby SHIKidim SHIKidim Ah yanar doner a-acayipsin Oh baby SHIKidim SHIKidim Oynama SHIKidim SHIKdim I wanna see you SHIKidim SHIKidim__________________
Permas teje

Date:
Permalink   

SHIK , qiju nanen shpihunave .


Sa shpihuni lyp qi motren , fabrika sun maron pluma.
__________________
Kloni

Date:
Permalink   

Oh baby SHIKidim SHIKidim
Oynama SHIKidim SHIKidim
Yeah baby SHIKidim SHIKidim
Ah yanar doner a-acayipsin
Oh baby SHIKidim SHIKidim
Oynama SHIKidim SHIKdim
I wanna see you SHIKidim SHIKidim

hej nime qa po lyp ti ne topik te intelegjences
ti edhe intelegjenca jeni dy te kunderta


__________________
Qina

Date:
Permalink   

Kloni wrote:
Per mas teje wrote:

Uhh Grun npidh ja qifsha qaj qe e paska perpilu kit far liste...


pse mos e gjete kun emnin ton????????????


Ejj, kallxoni a po qini najsen tjeter, se qat gru pe qina te tane na.


 __________________
Tarantula yebach

Date:
Permalink   

le mos rrejt qinez se as ti as asnjoni sen spo qini tuk qi shkruni nforum ne pike te nates.
a pi she une sa rrall hi (hi ktu de se ndhip jom tan kohen :))

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Permas teje wrote:

SHIK , qiju nanen shpihunave .


Sa shpihuni lyp qi motren , fabrika sun maron pluma.dost rafsh e barabart majen e penisit ma konsumofsh

po sa lopa si ty lyp qi nane ka te sillet ..... __________________
Anonymous

Date:
Permalink   

SHIK-u i Kosoves eshte drejtu nga njerzit me te levdishem kombit i drejtuare nga KADRI VESELI,une e pershendes keta njerz shum e posaqerishte SHEFIN E SHIKUT KADRI VESELI

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

HAHAAHAHAH po keta njerz qe jan vra i ka vra UDB- se keta kan qene njerz UDB,me vjen keq shum per kete kategori qe shiqojn me njullos SHIK-un e KOSOVES ,    KADRI VESELI dhe shoket e tij jan LEGJENDAT E KOSOVES hallall buka ju qofte se shpetuate kit popull te mjere,JU i**** ata qe bete KOSOVEN shtet pavarur,se ju lumte oo KADRI VESELI ,se edhe UDB mendon sikure keta shqip folsa qe flasin keq per SHIK-un.JU LUMTE SHIK-ut.

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

jau qifsha robt e shikut

shefki popoven e kane vra veq pse jau ka dite dolloveret, perndryshe eshte njeri nga te paret njerez qe me organizatat humanitare nga Vushtrria ka organizu dergimin e ndihmave per UCK-ne. Kjo ka ndodhe me 97 kur qita kadriat e hashimat jon kon tu nejte neper vila te enverit.
Bre nanen e shikave ..... se krejt leninista e marksista jon.

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

Anonymous wrote:
dost rafsh e barabart majen e penisit ma konsumofsh

po sa lopa si ty lyp qi nane ka te sillet .....

mem fal qi po nderhy kshtu pi kornerit (se po pritoj melexu per shka ket tu hanger mut) omo me ta kallxu ni seri kur u permend maja e penisit nuk tbjen keq.
- e njoh njonin, (ose e kam njofte) qe ka pas shku nmal per dru edhe kshtu pi skfillti sa u kan te ngarku samarin e kalit me dru e nxerr karin para hunve tkalit me pshurr ma shpejt e mus mu vonu tu shpija ku e pritke fisnikja e hazerlisne me halet ndor. Mirpo kalit i shkoj nerva qe po pshurr para hunve tij edhe ja konsumoj majen e karit (penisit pra me msusin). Po po e hapi kali gojen edhe ja hanger majen edhe ni cop tvogel  e cila mjaftoj qi aj njeri kurr mo mos me qi njet tvet. mas ni vjeti edhe fisnikja e la e shkoj te ni burr tjeter.
nesje, prej ksaj smuje me dek nuk diq ky i ngrati po rrnoj per gazep edhe njo 40 vjet kurr pa qi mo, kshtu qi ki ment djalo qysh po lutesh e shka po shan e shka po lyp pi jets edhe ti.__________________Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

Qina wrote:

Kloni wrote:
Per mas teje wrote:

Uhh Grun npidh ja qifsha qaj qe e paska perpilu kit far liste...


pse mos e gjete kun emnin ton????????????


Ejj, kallxoni a po qini najsen tjeter, se qat gru pe qina te tane na.


 qe qfar shembulli perfekt per kto qi sa e shkrujta.
qy sa leht o kur e ki majen e "penisit" tshnoshe.
s't'ha kari bre :)
__________________

Anonymous

Date:
Permalink   

   po them se nuk eshte keq mu kan pjes e INT... ama duhet me pas koke
   per ate pune.... 
 
  edhe me marr AAk mu kan ne kry te saj nuk i takon se jan njerz qe nuk
  kan mural nuk kan INT.....

  keshtu edhe LDK nuk ban me pas ..... ka arsyje te shumtaaaaaaaa
  se del i Vret njerzet e vet edhe ja len ni partije tjeter......

  keshtu qe ma se miri i takon PDK se ja vlen mu kan dikush i afert i thaqit..
  se duhet me hiq edhe do berlloga qe i ka Kosova.....

  sic eshte Ekrem Kryeziu e Daut Haradinaj e shume tjer do MUTA qe ran i vjen
  tokes se Kosoves kur ecin keta njerz te Flliqt, 
 

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

R2D2 wrote:

ksi hajredin kuqa e arsim bajrama ka boll kosova, qi kan grada shkencore , e gjithqka folin, boll i she neper tv, veq per shkenc nuk folin,bile arsim bajrami ja ka kajt nanen UP, edhe rambo po mer master , ja kan hup randesin edhe shkolles kta mo.O ti UDBASH ME FOTON E TITOS Hiqe at Foto a ndoshta  Ta ka qkerdhi Tita nanen e Bab  eke

 __________________
Anonymous

Date:
Permalink   

hahahahahahah o njerzz nu kena nevoje per kete sherbim sepse na jena tane
intelegjenta
edhe kogja besa jena shpiuna e per qata nuk munum me perparu se punojna per tjeterkane e kje eshte ajo qe po ndodhe ne kosoven e pase luftes se me i pa shti qato euro qe i kane vjedhe ne ushtri e ne polici ateher ishe kull vete ne vendin tane .pra punoni per shtet se pa punu nuk mund te jemi   shtet kurr veq do te jemi nje vegz per te keq qe do te marrin shembull krejte ne neve e kjo eshte keq edhe per ato vende qe jane ende pa u formu shtete pra punoni njerz pra mos u bani shembull per te keq pra te jemi popull qe do na marr lakmi  dikush .
ti denojme te gjitha qeverit e e kaluara ti denojme te gjithe kriminelet qeveritareqe kane qene e ende jane ne pozita udheheqese e te cilet kane ba nje monopol korruptiv qe eshte rrenim per shtetin tone ma te ri
ne bote.
POROSIJA JONE ESHTE SE TE GJITHE TE PUNOJME PER
SHTET PRA KUJDES NJERZ SE ME MUND E KEMI FILLUE MUND TA HUPIM  SHPEJTE E PA MUNDIME.KUJDESSSS SE NE JEMI PRAPE EDHE PER  LUFTIMIN E KORRUPSIONIT QEVERITARE SI PER SHQIPTARET LOJALE TE VITEVE 1997=1999 KUJTONE KETE
MOS TE HUMBIM DURIMIN
ME RESPEKT SHQIPTARI


__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

ESHTE NJE NJERI QE DIO TELUFTONE KETE KRIM QE PO NDODHE NE KOSOVE E AJE ESHE ...............
QE JU NUK MUND TA DINI DERI NE MOMENTINE E JU POROSISnumber1.gifQE TE KENI KUJDES


__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

Anonymous wrote:

ESHTE NJE NJERI QE DIO TELUFTONE KETE KRIM QE PO NDODHE NE KOSOVE E AJE ESHE ...............
QE JU NUK MUND TA DINI DERI NE MOMENTINE E JU POROSISnumber1.gifQE TE KENI KUJDES


kush o aj njeri........ .
kush o aj njeri qe po dijka e spaha liftu tekteri tashTI, he non'n ja qifshTI.__________________

Anonymous

Date:
Permalink   

anonim do mbetesh edhe atehere kur korbat do e hajne trupin tend ne galerine e spiuneve qe akoma kan mbete disa qe na perthuren n'per kembe ne ndertimin e shtetit dhe bashkimin kombetar

__________________
anonimi nga B R A I N A

Date:
Permalink   

PĖRSHENDETJE!
Sherbimi Inteleghjent i Kosovės duhet tė veproj dhe tė or]ganizohet pėrsėri.
Ėshtė shumė e nevojshme njė shėrbim i tillė ngase tė gjitha shtetet e kan ė shėrbimin e vet. Pastaj nė rrethanat ēfarė ėshtė Kosova nevoja e pėr tė ėshtė mė e madhe. Megjithėkėtė duhet tė ketė diēka mbi partitė,mbi pushtetin mbi korrupcionin e tj.
E kam ēmuar gjithnjė SHIK-un dhe pėrsėri them qė urgjentisht ky sherbim duhet tė vazhdoj dhe tė punoj qoftzė me ketė apo me ndonjė emėr tjetėr.
E pėrkah dhe E DUUUA!

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

mir e ki ti shokino__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

SHIK eshte nje grup kriminelesh te udhhequr nga vendet e tjera ndersa KOSOVARET jan argat te interesit apo gjeparosha siq eshte H.THAQI etj...__________________
Page 1 of 1  sorted by
 
Quick Reply

Please log in to post quick replies.

Tweet this page Post to Digg Post to Del.icio.us


Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard