Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
Post Info TOPIC: Ka ra puna gjithkah!


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Ka ra puna gjithkah!
Permalink   


Kerkah nuk po ka pune... krize e madhe... qe edhe ktu ne forum, kush nuk shkrun kurgjo hiq... shkrimi i fundit ish dje a pardje, nuk e kqyra mire.

Xeninit nuk po i intereson, i ka ndreq njeri senet. A e dini qe e shisha me ni astra te tipit ma te vjeter, te killaft e te palame? E nuk ka mo ashtu, ka ble xhyp te ri te zi, pe man mire, pe vizullon... u knaq! Edhe femnat po me doket ja kan nis me kqyr - kerrin de, jo xeninin.

Une per veti u merdhiva, shume e kom ftoftsi ne dhome, qitash po du me dal veq me gjet noj vend diku ku o nxehte.

Hajt tregoni najsen, mos u boni kishe kini pune ma te meqme.

__________________
MPUQ


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

une pata fate, edhe pse ja dy muj e kqyrsha dipllomen e menojsha a me pshur a me dhi, e mu kthy n gyrbet, po tash jo me shetit me men qi kthehna, gjeta pune te do slloven qi po bojne qarkullim harro, edhe pse rroga s osht qysh e menojsha si brucosh kur te kryj , bole plakit s pi lypi pare per benzin,cigare , kafe edhe pse per birra po duhet hahahahaah.
Qija nanen maqedoni,slloveni,kroati me t njetin kualifikim edhe ma t ulet se une, po bon pune t njejt ose ma t vogel se une, e rrogen 5 fish ma t madhe.

po prap so keq, kom dosta qi ka 8 muj kan diplomu e po sillen, se s kan t njofshem me hi n pune, se me ni trajnim qobani ta kryn punen edhe pse s din  qa o tu bo, po i ka thon dikush prek qitu e qatu.
Po qa me bo ata po kqyrin me dal jasht me viza e pasosha fallc, me pare borxh ose tu ****e dicka, e ktu po naj lon cobanat qi as 8 vjecare s kan.

Nese qeverite e tu kosoves t mas lufgte kan dicka t perbashkt me ato t milosevicit t 90, osht qi njerzit pi qesin jasht, perpara azil politik tash ekonomik.

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

perkosisht jam te kqyr ntv "pink" filUm-in "divlje strasti".
nuk e kam ftoft, nxet a boll ktu mrena tu un.
xenin po bajka me zatet najkun eme vet sa e ka ble xhupin, se edhe mu mka met ni llomshtin qi du me hek.. qija nannen jet o kjo :)
ty ta pasna rras uc, paske mu merdhi/ngri, zaher qi hala pe man nsyret besen apo je te prit aVtubusin.

__________________Senior Member

Status: Offline
Posts: 382
Date:
Permalink   

kurgjo spo ****et, kurgjo spo blehet, bankat po bankrotojne perdite, gjinja n amerike ishin kon tu rrnu n borxhe deri n fyt qija nonen, si qetash mu qu ti stabilizator psh me te ble ni shpi qe kushton 2 milun evro, shpi asi t smut krejt me bazena me xhakuzi makuzi, e knej rrogen nja 2000, 3 fmi po, n shkoll po, gruja me shpenzime t veta anej, normal qe ishe ra n kollaps mas ni kohe jo shume t gjate, edhe tu kish desht me **** shpine per me pagu kredine e madhe qe ta kan dhone rajfajzeni. Nashta ti si kishe hi ksaj pune sikur mos ti kishe pa koj**** tu, uc-ne edhe r2d2-shin qe pe bojne t njejtin sen, po tash kur e ki qit shpin n ****je qe ka kushtu 2 milun tash spo ti bon as 1milun e gjys se nderkohe i kan qit n ****je edhe koj**** e tu, e jon bo shume shpija, kurgjo spo ****et, kurgjo spo blehet. Krejt cka t ka met me bo osht me kap ni valle pogonishte ose beratce, ose me kcy prej naj ballkonit t nalt dikun qe mos me huq me t paren.
p.s uc, osht koha, koha per me u nda prej beses, e di qe e ki fshtire por t lutem mblidhi forcat dhe ndaju, nuk shkon mo kshtu...

__________________
OLE


Guru

Status: Offline
Posts: 954
Date:
Permalink   

Qija majken, 1 here e mora Jeepin e ri te zyres dhe bash pasna ra ne UC-n - hahahahaha.
Une qat Astren e killavt e kam zavendesu para 2 mujve me nje Astra tjeter viti prodhimit 2001 me 73000 te kaluara. Hiq nuk jam marakli ne kere dhe sa per mu hala e kisha mbajt qat Astren e vjeter, por rritja e femive dhe nxemja globale e bonen te veten.
Puna garant ka ra,kur po me thirin do njerez, me ju dhan une kishe naj idej per naj biznis dhe nuk po me besojne qe jam ka punoj per rroge. Mendojne qe bilim ne Mostar po e silli naj biznis. Une jam ftof moti prej biznisit dhe nuk po me duket diqka interesant me ngajt pas pareve. Momentalisht kam standard per me jetu shume mire.
Lidhje me shkrime ne forum, poashtu edhe ne web, nganjehere po me duket qe po perseritna e ja kam mrzi.
Po lypi naj sfide te re.
Me prishjen e kohes po me luhet Golf,qka edhe jam ka e boj. Mbrenda 2 jave ne Qagllavice pas restoranit Qao do te hapet nji fushe per Golf (po pritet me u rrit bari). Fusha i kish ja 200 metra, e gjone ja 20m, dhe nuk po e kam bash te kjart qysh ka me u lujt. Fusha kish lidhje me Baton haxhiun po edhe me Dinon. Qija nanen pareve, a e organizojme nji turnir dhe kush fiton e mirban xenini.com
Nuk po di tjeter qka me ju shkrujt. Perveq Papillonit kam nise me nejt edhe ne Lounche. Neser dhe diellen punoj. Mbrem kesh te "Pizhi" deri ka 1, ke njani prej ministrave aty dhe seni ma i mire, pa bodigarda. Po me duket qe plot  ministra te kesaj qeverije nuk kan bodigarda, qka po oshte mire. Adem Salihajn e pata pa vet, me 6.
Naten po e kqyri crna gujen, po me bon nervoz KTV-ja me nji seri spanjolle, ngapak po e kqyri Rrokum TV, ne kompjuter po e leshoj Radio KFOR (muzika super), po e lexoj para gjumit Kuelon, gruja pa pune ....... jo bre se nuk po ju tregoj te gjitha.
Kam mu qu ne 8.
tung

__________________
xenini


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

hahahah, maspari ju pershendes, masdyti ju perqeshi qe po bohem me terene te golfit!!! deti tuj u shtjerr, gjinja tuj u myt i thojin ksaj pune shqip. po nejse, te shohim qysh po shkon ajo pune....

xenin te kerkoj falje qe te akuzova pa baza te mjaftueshme, po sidoqofte ti prapseprap paske ble kerr te ri... drejten me fol, pa kurfar cinizmi, te pat hije xhipi masi shkon neper skijima, vikenda... tash edhe golf (qikjo e fundit ke zajebanci)

ftoft u bo... ftoft perjashta, ftoft mrenda, ftoft edhe mrenda thelle ne zemrat tona... per kete dimer propozoj albumin e ri te veli sahitit trix plot balada vetevrasese.

qe e ndrrova avatarin, besoj qe ju pelqen edhe mos thuni qe nuk po i nenshtrohna presionit publik. stabil, cili ke bre "divlje strasti"? a o porno? se porno filmi i pare qe ka lujt ne kinema ne prishtine o kon "prave strasti"... une e kom pas pa "strasti" qe o kon erotik, pa skena ku shihen gjenitaliet, ama kjo "PRAVE strasti" ke e montume ma mire, krejt u shihke... interesant o kon, ne vitin e larget 1985 me shku me pa ne kinema film porno... n'vertet me pa film porno se athere pak kush ka pas video, e nuk kemi pas pa... as ne qajtore nuk ka pas video qathere...

__________________
MPUQ
KZ

Date:
Permalink   

Under Construction wrote:

se porno filmi i pare qe ka lujt ne kinema ne prishtine o kon "prave strasti"... une e kom pas pa "strasti" qe o kon erotik, pa skena ku shihen gjenitaliet, ama kjo "PRAVE strasti" ke e montume ma mire, krejt u shihke... interesant o kon, ne vitin e larget 1985 me shku me pa ne kinema film porno... n'vertet me pa film porno se athere pak kush ka pas video, e nuk kemi pas pa... as ne qajtore nuk ka pas video qathere...


-Viti 1989 .Ora policore ne Prishtine .
Ora policore fillimisht ishte ne ora 8 ,masandej u ''permirsue'' sitiata dhe e shtyjten oren policore deri ne ora 10 te nates.
Ne Kino Rini 1 ,filmi po fillon ne ora 8 .Pornic i shtire biggrin  Ata te Kinemas nuk e kane dite qe filmi zgjate  140 minuta ,demek 2 ore e 20 minuta.
Ishim te gjithe ne salle ''ne pasione'' :) Dy ''Marica'' te milicis te mbushura ''deng'' me milic po kalojne kah Kino Rinia ,ora  10 e 5 minuta.Pe shohin nje punetore te Kino Rinis tu hanger fara para salles .Pe pyesin cka je ka bene ???  Tipi po thote : po pret me u krye filmi e me shku ne shpi !?
Milicia : Cfare filmi i k... ora   10 e 5 minuta ?? Punetori : jo bre ??? KUKU !!!!
Pas dida minutave ne dy anet e Kinemas po qelen dyerte !!
Jan hu milicija ne salle ,vec nje za me kujtohet :
-Mirembrama dashamire te Pidhit !!!!!biggrinbiggrinbiggrinbiggrin
Kan fillu me rrehe ne te dy anet ,pasha zoti nja 20 minuta ''lufte pat shkue'' mbrenda ne sallle   biggrinbiggrin__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 954
Date:
Permalink   

Pse bre nuk bon najkush film prej kesaj storje te KZ-s. Nuk pasna ndigju per ket sen,jam kall tu kesh, se te gjith kena nga naj avantur prej kohes "ores policore", por kjo koka fenomenale dhe diqa tu kesh se me dulen para ftyres "milicija".
Shum po me keshet bre me qeto:
Jan hu milicija ne salle ,vec nje za me kujtohet :
-Mirembrama dashamire te Pidhit !!!!!biggrinbiggrinbiggrinbiggrin

hahahahahahahahhhhahhahaah

UC, na jena ne vitin 2008 e une kerin e kam ble te vitit 2001 dhe une nuk e llogariti si te ri.
Golf luaj prej vitit 2000 me pauza (kur them golf - mendoj qe  i mshoj topit me shtaga te golfit) e te shpija luaj golf shum shpesh me Nintendo Wii.
E di, oshte sport i dhanen per snoba, deri ne moment, kur e rrok topin me shtag dhe e sheh tu shku 200 metra lerg. Duhet me provu ndjenjen, oshte fantastike,te radhet jane ata qe e luajn prej snobizmit. Ndoshta prej snobizmit vetem ja kane nis, por mandej bohesh i varur, besom, e sidomos kur i bone do vjet si une. Mi pas 20 vjet e me u marr me golf,nukme duket normal, se te duhet shum ma shum levizje se qe golfi mundet me te ofru.
Porniqa pasna kqyr shum ma heret se UC-ja - hahahaha


__________________
xenini


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

golf pasna lujt para teje xene ahahahaha 99, bile fushes u nalshim me naj shank me pi margarita po sport palidhje.e per skijim nashta ja ki nis para meje xeno une per here t pare 88, a nintendo, super nintendo, sega mega drive 2, game boy i kom pas para lufte mas lufte mo s m kan terhek.

Nuk o Golfi pune snobizmi nese t pelqen se mu palidhje mu ka doke sen s merrsha vesh, nashta i ri jom kon, as skijimi so snobizem , po do njerz qi jon lshu me sliquka t marume prej roletnave t folin per skijim edhe pse se din kush o alberto tomba, o snobizem, ose thjesht ma shume knaqen mi pa njerzt qi po skijojn ose qi ju kallxojne qi kan skiju se vet skijimi.

Kur i ka njeri kushtet edhe i bon senet pse i pelqejne, edhe se bon t madhe osht shume mire.

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?

kloni

Date:
Permalink   

kqyrni puna nashta ka ra, po Stabit o ka ja don
bile bile i kan dal edhe do pune overtimebiggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrin
 e  per skijim mos u fryhni se 1975 jom kon kampione e kosoves ather kur ne Sharr o shku me gomar, (qe normal na i bajshin teshat se na vyshim me hec) e tek masanej i paten leshu liftat ne rrugen e gole****biggrinbiggrinbiggrinbiggrinbiggrinhej
a jeni ne tripa te facebook-it?????????????aww
ti xenin e di qe nuk je se te hallakatadoh, po ju te tjeret

__________________
Tarantula

Date:
Permalink   

juve ju paska ra e mu mka dale ni pune pa nevoje: mos dini bre kon muj mi thirre me ma shnuke (dhe ku mi gjujt) antenen satelitore se ma ka zatet dritaren palidhje qe sa vjet e tasht qe po du mi nderru, i erdh dakiki mi eliminu. ha?

lidhje me postimin e KZs; pse bre djale s'e ki shkru serbisht, ne originall, shum ma hajgare pom doket kur pi perkthej: dobro vam veche, ljubitelji pichke' -- hahahahaha

__________________
Nyja no 87

Date:
Permalink   

Under Construction wrote:

Kerkah nuk po ka pune... krize e madhe... qe edhe ktu ne forum, kush nuk shkrun kurgjo hiq... shkrimi i fundit ish dje a pardje, nuk e kqyra mire.

Xeninit nuk po i intereson, i ka ndreq njeri senet. A e dini qe e shisha me ni astra te tipit ma te vjeter, te killaft e te palame? E nuk ka mo ashtu, ka ble xhyp te ri te zi, pe man mire, pe vizullon... u knaq! Edhe femnat po me doket ja kan nis me kqyr - kerrin de, jo xeninin.

Une per veti u merdhiva, shume e kom ftoftsi ne dhome, qitash po du me dal veq me gjet noj vend diku ku o nxehte.

Hajt tregoni najsen, mos u boni kishe kini pune ma te meqme.Per ty dai e kom i varg prej kanuni qi kallxojka keshtu:
"Aj, qi shkon tuj mjellė e tuj hapė fjalė tė kqija e gergasa herė per njanin herė per tjetrin, me gojė tė kanunit thirret »Argat i keq«. As e thrret kush nė pūnė, as i nep kush rrogė"
__________________


Senior Member

Status: Offline
Posts: 158
Date:
Permalink   

qy ku kapercej ky pi pichke nkanun,
mo o daj se kanuni per pichk tvret, le qe tvret po ti faron edhe 7 shok mashqi manej.

__________________
(-_-)


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

eh qe de! kurre nuk mujtem me u knaq na shiptart prej balave - tamam bohet pak mire, qohen kta balat me kanune e me kurana e ta prishin ndejen krejt. boll mire kem tuj fol per porno filma...

xenin edhe pjesmarrsit tjere qe nuk maheni me kanun, me duhet me u permirsue, po me doket qe qaj porniq ne kino rini II, i pari demek qe ka lujt ne kino, o kon ne 1985 e jo '84. a kshtu ka pas lujt ai filmi japonez "Carstvo Chula" ma heret, diku i vogel jom kon, klase te V ose VI ama diqysh hina me pa... mosvet qfar skena ka pas, mire qe dola prej atyhit pa noj traume.

na facebook jom hi edhe une, ama po me vjen inati qe pak frenda po kom... qija nonen, po me doket une e eliza hoxha si t'njejten kohe jemi regjistru, ajo i kish bo gati 2000 frenda, une as 70 nuk i kom?!?!!? edhe ti klon nuk ishe ma mire se une fort prej frendau.

__________________
MPUQ
Tarantula

Date:
Permalink   

pasna harru mi komentu surratqitap.kom-in: edhe une ju kom serqit (ma heret ni here) e manej edhe rishtaz dhe e pashe qe trimi i mire s'ish gjithmone me shoke shume biggrin nashti pse (njoni jush) o ingocnito? bleh

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

kadal o tarantull, qa po gerditesh???!!! pse ti tarnatull e ki emnin a mbiemnin a? po normal qe krejt jemi ktu incognito... perderisa ne facebook hijim me emen e me mbiemen...

-- Edited by Under Construction at 15:49, 2008-09-22

__________________
MPUQ


Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

Under Construction wrote:

stabil, cili ke bre "divlje strasti"? a o porno? se porno filmi i pare qe ka lujt .......


gde ide ovaj narod?

- u picku materinu ide.

Uc-it i shkoj guha pahiri ndhip e krejt tjert mas tij mule qaty.
ncncnc.

- Oh, jo, divlje strasti lidhje spat me porno.
Filumi e shtjellojke ni dishka ma "divlje" ne natyren e gjinve.
A pe din at dishka qe na ka met trashegim prej kur neandartalit te pare i pat ra nmen qe gjysen e mamutit me ja dhane dikujna per me ja myt vllaun e vet se po han shum a qashtu dishka.
Aty ke ni qik, trup tmir por - droge hesapi qi fitoj nfun. plus dul pidhka e somes qe e kish pas intelegjencen preko dvesta. ban vaki qato  ja kishin shtu qat strasti .....__________________Guru

Status: Offline
Posts: 954
Date:
Permalink   

Mu regjistru ne facebook me duket si me u desh culllak ne midis korze.
Mua me duket palidhje, me pa krejt qka po boj dhe me ju dit punet krejtve. Ma mir pak si anonimus me qen. Facebooki me ka vyt me i gjet do dosta(ica) te Mostarit dhe kurgjo tjeter.
Nuk i di datat dhe vitet, por Emanuelen(Silvija Kristel- edhe emrin nuk ja pasna haru) e kam pas "shum gjane" - hahahahah.

Nuk e di, tash diqka edhe nuk me kqyren porniqat edhe qe femrat ne to duken si mbretresha dhe garant e kisha martu najnjonen, ne krahasim me ato para 20 vjete.

Po e tregoj nji storije, si stabilizatori: me ra ne dore nji gazete asi ashiqare porno i rend dhe u mledhem krejt mahalla ne Mostar tu e kqyr. Gjdo faqe tu e qel e tu i kqyr pozat, nji dost mbi kry thojke: Vidi mu kurcaaaa. E qelsha faqen tjeter, aj apet, koji kurac, une ndro faqen aj: jebo te koji tip ima kurac. E mbylla gazeten dhe u qova dhe i thash ne te largohet krejt prej atyhit dhe nuk ka me kqyr mo gazeten se na jena mbledh ketu me kqyr dhipa e jo kara.....

__________________
xenini


Senior Member

Status: Offline
Posts: 382
Date:
Permalink   

ej me ju dvet dicka krejtve, se diqysh qajo pershtypje mu krijue: a ju krejt ktu njiheni ner veti aaa?
m ka pas kallxu niher ni shok gjysem-kelas qe ka shkru me nifar forumi raptishat.de edhe i kan bo fjalt tani mu taku me ni banhof (hahaha hajgare se me nifar klubi) edhe jon dal krejt aty jon taku edhe ashtu t entuziazmuar, po masnej shume shpejt forumi kish pas dek, se diqysh than, vdiq misticiteti edhe hupi interesimi, sidomos do dhipa ishin dal krejt jashte parashikimeve reale biggrin
porniqi i pare m doket o kon "prave strasti", u paten krijumcharit do shoke edhe kur dulen ata masnej me njohuri t thukta rreth dukjes se organeve, te cilat ne ate kohe na te tjeret nuk dishim as mi vizatu na spjegojshin qellimin e jetes. nderkohe dul vhs-i edhe porniqat n video klluba, te cilet nuk mujshim me i marr pa lichna karte, e ni shok i merrke me lichna karte t nones vet, hahahaha, kshtu n leter nona e atij dostit o kone myshteria ma i rregullt i porniqave n qat video kllub.

-- Edited by Doktorri at 21:31, 2008-09-22

__________________
OLE
Anonymous

Date:
Permalink   

stabilizatori wrote:

Uc-it i shkoj guha pahiri ndhip e krejt tjert mas tij mule qaty.
ncncnc.


op, person stabil, ku dhem dhomi shkon guha__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

xenini wrote:
Vidi mu kurcaaaa. E qelsha faqen tjeter, aj apet, koji kurac, une ndro faqen aj: jebo te koji tip ima kurac.

Koji kurac i ovaj xenin av av av........__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

shef t mire edhe pidh t keq s ka.

S di a ja ka kalu naj kush erotikut " 9 i 1/2 nedelja".

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

doktorr, nuk njihemi shumica me shoqishoin! une e njoh xeninin, ama ky nuk e din kush osht UC-hi, ose noshta nuk m'njeh edhe hiq. e njejta vlen per klonin. stabilizatori e di qe i njeh 2-3 veta, ama mu jo. une veq me ni person kom njohje te dyanshme - te ndersjelle. EDHE ME QAT PERSON JOM IDHNU SE OSHT LARE.

per porniq, mos thuj "po me doket" se me garance te thom qe "prave strasti" o kon i pari qe ka lujt ne kino. kom pas shku me kqyr, nisoj si 99.99% e prishtines qe i ka pas permi 12 vjet. nejse, ngjarjen e kom pas dite krejt, se e kom pas pa "strasti" qe o kon i njejti film, veq pa u pa gjenitaliet. siq e ceka edhe ma heret, gjenitaliet jon pa 2-3 vjet para "strasti" ne filmin japonez "carstvo cula" qe nuk o kon porno film. pra kjo osht ni histori e shkurter e pornografise ne tuKosove.

perndryshe, pornot e para ne video kaseta jon ardh ne beta(max) ose 2000 e jo vhs se prej qatyne 10 videorekorderave te pare, veq njo o kon vhs po me doket, edhe ai ka pas telashe me gjet kaseta se ne GJURMONI edhe ZVICERR i kan pas ose beta(max) ose System2000. vhs-in e shtyjke jvc, beta(max)-in e ka shty sony, e System 2000 Philips-i edhe Grundigu mos kofsha keq. beta(max)-i o kon ma i miri teknikisht se sony ka investu ne hulumtime, po jvc jon dal ma te somes se kan jep pare per marketing edhe reklamim n'ven te r&d edhe o bo standard vhs-i. pra edhe ni histori e shkurter e video rekordereve.

masi ja bona submit e pash qe e kisha shkru ne stil te r2d2sh-it, hahahahahah. pa hidherime, po ki qef me na e tesh me detaje teknike artuditu.

-- Edited by Under Construction at 22:33, 2008-09-22

__________________
MPUQ
Kloni

Date:
Permalink   

Under Construction wrote:

doktorr, nuk njihemi shumica me shoqishoin! une e njoh xeninin, ama ky nuk e din kush osht UC-hi, ose noshta nuk m'njeh edhe hiq. e njejta vlen per klonin. stabilizatori e di qe i njeh 2-3 veta, ama mu jo. une veq me ni person kom njohje te dyanshme - te ndersjelle. EDHE ME QAT PERSON JOM IDHNU SE OSHT LARE.hahahaah, e njeh ti Klonin  hamamin
a perdryshe Kloni ka njhje te dyanshme me personin qe osht LARE, edhe me e perbe LARA leqet e kallxon kush osht UC-i


__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

Kon se njoh kush sem njeh n forum, a njo e njo nime m doket se rrejta po so ka hin mo hiq, nese.


UC kqyr ma nalt qi ja kom nis me mar msim, postim 2 rreshta hahahahahha.

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

artuditu, ma mire mos me pas perparuE - t'kishin pagu komuna me i lexu ato rezultatet e granitit, qe me mar vesh hala ma pak gazetart :)

klon, une noshta ty si klon nuk te njoh, po ta njoh prej kujna je klonue, pra origjinalin ose nuk po di qysh me i thone, se une zhadja nuk jam, nuk mirrna vesh fort ne kito klonime. per me ta vertetu po te kallxoj qe EGZAKTSISHT i ki 80 frenda ne fejsbuk. (shume ma don me kto fjale te ktyne te shipnis - nuk di a pe vereni).

edhe personi ne fjale, sado qe osht lare, nuk leqet kush jom une. po edhe me u qel, besoni qe kurfar ndryshimi ne jete nuk ka me qene ajo as per mu as per juve te tjereve. nuk jom as pjese e estrades, as e politikes, as e kurshkafit hiq... jom shume ni "has-been" qe i thojin angloamerikanet dhe miqt tjere te kosoves.

entschuldigung.

__________________
MPUQ
Anonymous

Date:
Permalink   

kush e thirri Laren?

__________________


Veteran Member

Status: Offline
Posts: 57
Date:
Permalink   

ahahahahah i pasket hi deep-it :P

m'duket gati krejt po i njifsha :P (xeninin jo).. qe doni ju njoftoj me shoqishoin, me naj banhof a najsen :P

p.s.: uc, lare je vet :P

__________________
If plugging it in doesn't help, turn it on.
Kloni

Date:
Permalink   

Uc e paske huq flliqt.
Veq me shtine badihava mu llogirat. qe qa po me shkrun

You have 27 friends with recent status updates

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

a bon dikush qeti personit ne fjale me i thone qe e ka perfaqsine per kosove per larizem, edhe qe na tjert edhe me desht nuk mujim me ja kalu?!

__________________
MPUQ


Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

Anonymous wrote:

stabilizatori wrote:

Uc-it i shkoj guha pahiri ndhip e krejt tjert mas tij mule qaty.
ncncnc.


op, person stabil, ku dhem dhomi shkon guhavidi mu kurca, vidi mu kruca.
ah koji kurac ima, hahahahhahhaha

p.s: une pernime i njoh nja dy a tre, OMO shum interesant po bahet kur kejt ju po mdokeni si mu kon ni njeri. qaq sa shpesh kur poju lexoj po tham vetmeveti qito si me pas shkru une. :)__________________Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

mu po me mungojin ata qe pe citojin kanunin edhe ata qe po knojin dove... ani plus ramazan, pihhhhhhhhhhhhhhh, ishUm knaq...

klon, pse rrejte pra qe je hi ne tripa te fejsbukit??? qfar tripa jon kta me 27 frenda - une qaq i kom pas hala pa qel fejsbuk (nja 27 veta me kan pas thirr me qel)__________________
MPUQ


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

Klon mos u idhno se kom per ty, po pe spjegoj klonimin shkencarisht.

Dy dosta tu nejt , tu kqyr tv, po qohet njoni me shku n wc, e ky pe vet:
Ka po shkon?

Tjetri: me t KLONU.

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

R2D2 wrote:

Klon mos u idhno se kom per ty, po pe spjegoj klonimin shkencarisht.

Dy dosta tu nejt , tu kqyr tv, po qohet njoni me shku n wc, e ky pe vet:
Ka po shkon?

Tjetri: me t KLONU.qfar shkence e flliqt koka kjo?
qysh po thu ti pi bjen qi ky qi shkoj nevojtore dostin e paska pas mut, te koka kan tu nejt me muta...... si une knena me juve.

UC. qetash ta pash avatarin, tu lutna pak shpjegim qa dmth kjo?__________________Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

stabil, a pe din ai qe e qiti at filmin BORAT? e tash ka me dal edhe pak filmi me qet BRUNO-n... tash kishe gay gazetar austriak... ky osht i njejti tip ALI G, BORAT, BRUNO... nese i ki percjell neper internet... ose nese ki ndi qe e kan pas qit ne gjyq valton beqiri me ilir shaqirin qe e ka perdor kangen e tyne.
BORAT


BRUNO


__________________
MPUQ


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

Stab ta s pjhegoj edhe gravitetin e tokes qysh o 9,81 m/s2.

Parashutaistat e shipnise po ushtrojne per NATO.

Po lshohet i pari, edhe pas pak i dyti.

Ky i dyti po pret ai me qel parashuten po hiq, kur qe ni njeri tu hyp tenalt.

Ushtari.koleg ka ti ktu.

jo jo une jam nga gerdeci, po ja kthen ky.

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?Guru

Status: Offline
Posts: 954
Date:
Permalink   

Pse e ke ndru Besa Gaxherin?

Momentalisht perveq intelektuales, nuk e njoh as nje antare te forumit.

6 Svedjanki na benzinskoj pumpi, a e keni kqyr? A keni andru me inqizu porniq e ju me qen roli kryesor - hahahahaha.__________________
xenini


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

phaj per menim temin porniqat, jon t vetmit filma t bazume n ngjarje t vertet.

e maj men ktynehere , satelitat pa motora, krejt kojshia n fiks 11 t nates dilshin mi ngre saqat , me pa BABYLON BLUE, vakt o vakt, tani ja nisem me maru motora t satelitave prej motorit t BRISAQAVE t kerrit.

-- Edited by R2D2 at 23:56, 2008-09-22

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
Permalink   

phaaaaa far mledhije
si te folet per organe gjenitale biggrinbiggrinbiggrin ngarrojne shiptaria biggrinbiggrinbiggrin
e sa per te njofshem plot i njof ksajde bile edhe R2D2
i njof qe 2-3 vjet
a qinen e njof prej para ma shume se 30 vjetve


mos u boni  te poshter me ma llogarite tash sa vjet i kom biggrinbiggrinbiggrin

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 895
Date:
Permalink   

pse bre intelektuale , bile edhe r2d2 thu qi jom me sindrom t daumit ahahahahah
A Qina i paska ma shume se 30 a, kur s kisha besu!!!!!!!!

__________________

Kur kthehet Shoku TITO?Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
Permalink   

R2D2 wrote:

pse bre intelektuale , bile edhe r2d2 thu qi jom me sindrom t daumit ahahahahah
A Qina i paska ma shume se 30 a, kur s kisha besu!!!!!!!!
hahhahaha qysh i hajn shypet foret biggrinbiggrinbiggrin__________________


Senior Member

Status: Offline
Posts: 158
Date:
Permalink   

intelektuale veq 2 shoqNi i paske nfejsbook, pse se ki edhe xeninin ?

__________________
(-_-)


Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
Permalink   

delfinni wrote:

intelektuale veq 2 shoqNi i paske nfejsbook, pse se ki edhe xeninin ?
phiiiiiiiiii a e zbulove a
une thash t'rrej pak keshe kom ma shume shoqNi__________________


Senior Member

Status: Offline
Posts: 158
Date:
Permalink   

1965?
respekt!

-- Edited by delfinni at 07:59, 2008-09-23

__________________
(-_-)


Senior Member

Status: Offline
Posts: 382
Date:
Permalink   

lale, koka desht me i permen porniqat ma heret qe me na nderu me prezenc edhe ti, hahaha. A pe vet Mr.Burnsin (Isėn) cili osht porniqi i pare qe e ka pa, garant ka pas naj porniq ilegal bardh e zi per te cilin gjenerata jone nuk kemi ide, btw a e nit Ramiz Kelmendin, tipi e kish pas botu i pari Amor-in, revisten e cila lexohet VETEM ME NJE DORE.  

__________________
OLE
tarantula

Date:
Permalink   

R2D2 wrote:

phaj per menim temin porniqat, jon t vetmit filma t bazume n ngjarje t vertet.

e maj men ktynehere , satelitat pa motora, krejt kojshia n fiks 11 t nates dilshin mi ngre saqat , me pa BABYLON BLUE, vakt o vakt, tani ja nisem me maru motora t satelitave prej motorit t BRISAQAVE t kerrit.


Artudit leji ti qysh o kon po qitash, qitash kallxo qka po ndodh me qito satelita, kush i nuke, kush i mledh saqat, per qka ju vyn, a muj e shes nashti sa per idare, edhe mi fale ska dert, e besa jom ikal pare t'buta me dhon vech a e kryn kush ket pune se m'ka hyp krejt shpija permi kry.__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

dometha qenka mase e vertete qe SEX SELLS!!! se kini pas hi neper zgafella e tash per 2 dite 45 postime veq masi u qel llafi rreth uqkuri! turp!!!

ju pershendes me ni rrespekt te vecante.

xenin, maspari me duhet me te deshpru, shfegjankat ishin pa kone zvicrrane, se filmat ishin kon zvicrran. une nuk e maj ne mend "6 shfegjanke iz benzinske pumpe" ama veq "shfegjanke u internatu".

besa gaxherrin e hjeka me kerkesen e antarve tjere ktu, se ju kish pa bo bajat. kur te shkreton ajo prap najsen, e kthej.

__________________
MPUQ
Analisti

Date:
Permalink   

po pra sex drugs and zeri i rinise e rrotullojne kete bote
ta kthefsha kompjuterin per kreje qe e qet "fjalen e nderit" opet n'avatar

__________________


Senior Member

Status: Offline
Posts: 382
Date:
Permalink   

kqyrne qet sen pash familen http://www.youtube.com/watch?v=8tNl5dS59TQ,
e qita qetu se pata nevoj me nda dhimbjen me dikon__________________
OLE


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

amerik, amerik, per shqiptaret diell e drite...

ju es ej, ju es ej
all albanians like to say
with our friends side by side
today KOSOVA is so bright

kalle shkrute fejza, yipiiiieee

ahahahahhahahahha - a jeni more normal o shiptari? n'ven se me ardh me u bo ma te mire, na jemi tuj u bo ma katastrofa?!

__________________
MPUQ
Tarantula

Date:
Permalink   

kakakaka, marre maaaarre
ani tipi qe e ka qit vidEon ne deskripshen e ka shkru: shum nice!
fhuuuuu doh__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 954
Date:
Permalink   

kanga boll e mire koka. faleminderit per link
Amerikanve nuk ju leshova hala kangen, garant ka me ju pelqy, si mu.......
Shkurta oshte mbretresh.......

__________________
xenini


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

xenini wrote:

kanga boll e mire koka. faleminderit per link
Amerikanve nuk ju leshova hala kangen, garant ka me ju pelqy, si mu.......
Shkurta oshte mbretresh.......a po na e bon ni te mire, kshtu krejtve si komb, ose shoqni, merre qysh dush - mos ju kallxo amerikanve kit kange?! sa ma pak amerikan qe te shohin, aq ma e madhe miqesia shqiptaro-amerikane.


 __________________
MPUQ


Senior Member

Status: Offline
Posts: 158
Date:
Permalink   

masi ja niset me hite qe hiti i rradhes
http://www.youtube.com/watch?v=V-C-YquNMu0


-- Edited by delfinni at 19:42, 2008-09-23

__________________
(-_-)


Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

mu ma shum mpelqej kanga/lutja e violetes drejtune zotit per ndihme, sesa kenga/fjalia e shkurtes "o sa mir me kan shqiptar e me ndi veten krenar", se po mdoket qe bash qikjo krenaria shqiptare o tuj naj qi nanen ma se shumti. qija bre nanen turlifar muti me shkoll e pa shkoll me dy a me ni lidhje a pa asnjo del perpara kamerave e tu e ni vetin krenar han mut krejt te shtremt. - a e nit sot qe ligjeruesve n\universitet dojn me jav zgat ymrin e ligjerimit tekteri ti mushin 70 vjet. per me ba ma mut spikeri thojke zdihet shka do t'bahet me ata qi kan dal npenzi me 65 para dy a tri vjete e tash me ligj t'ri ju takojn edhe rrogat per vjet e shkume bosh nshpi.
per me ba hala ma mut "me krenari" folen do profesora para kamerave.
a, be po boj qe mem que mue ose artuditun me ligjeru para studentave pe zam t'elektronikes ma shum kemi mi msu studentat e rakitt per tekniken e sotit se qata profesora pleq qi jan tu dhan msim qetash per elektroniken e para 50 vjete.
kerkush se tha asni fjal per studentat se ku po mesin ata me msim he jav qifsha at nan edhe atyne.

uc- mir bane qi e heke besen, po edhe borati po te rri ma mir, po ma ftofe qi i thae qikes lare, se diqysh po i bjen qi ajo ma e meqme se ti, po edhe ma e mir me siguri qi po. nifjal e urte thot njeri i meqem kurr nuk idhnohet me dhipa.
tarantull, hahahahaha, ma kujtove qe e kom ngjit saqin gati para njo dy vjete e hala pa i gjet satelitat mir ma prunen kabllovikun, kshtu qi saqi o "tu ba hije" prej ateher e spo ka kush me hjek se spe don kerkush a knej gruja ma thivi qi me hjek, por leht po ja baj asaj se pe mashtroj me tqime sa her pe qel gojen me fol (po get qe nafaka jem qi per dallim pi teje po jetojsha ndamas prindve) :)
sa se keni qel gojen me hanger mut:
pe vet shoqi shoqin a po qi najsen
ky pi thot jo valla veq gruen nshpi
e aj: more qat gru pe qijm krejt po najsen tjeter se?

__________________

Tarantula

Date:
Permalink   

stabilizatori wrote:

tarantull, hahahahaha, ma kujtove qe e kom ngjit saqin gati para njo dy vjete e hala pa i gjet satelitat mir ma prunen kabllovikun, kshtu qi saqi o "tu ba hije" prej ateher e spo ka kush me hjek se spe don kerkush a knej gruja ma thivi qi me hjek, por leht po ja baj asaj se pe mashtroj me tqime sa her pe qel gojen me fol (po get qe nafaka jem qi per dallim pi teje po jetojsha ndamas prindve) :)


hahaha si me gisht ja ki qillu o Stabil se me tqime po ja qepi gojen grues (jo pernime, bash po ja zateti gojen spice:P) amo ktyne tjerve zor me jav bo qaren. mka met vech me shkru grafita neper shpi Liri Pavarsi!

hej, mu kujtu diqka:boll lladika kemi ne Kosove po hala ska asoshne qe jane te medhaj e te trash e te fryet me proteina, si do naper Amerik qi e ngrehin me dhomb kanopin ku osht i kapt shleperi. Mkish pshtu mi pa pase dost. Jo per qe e kish qkap antenen po mi kish shashtrise pleqt e i kish rrok zemra hmm__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 731
Date:
Permalink   

uh, uh uh qka fole, po ti a me vjehrri je tu nejt a?
sun zen dosta pa u bo i paMvarun ma spari.

__________________

Anonymous

Date:
Permalink   

o shoki i pites, spi zgati pederski po po ta thom ashiqare--- ma kane pru shpirtin nfyt e qka spom del tonjashile pej gojes. po vech lehi se sen tjeter sboj wink

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

stabilizator, phu jazek te koft - qa tu ka flliq goja more kshtu!? t'dalshin ne ball amin-jarabi edhe vazhina edhe penisi.

a per qat krenari - moti nuk ki fol ma meqem a... tyrli muti, hajni e pisi ja kan dhon mundsine me u "krenaru" me dicka he motrat jau penetrofsha... thu se krenari e madhe me thone qe je shqiptar, qija bylbyl nonen... me kon italjan a amerikan thot njeri... po shqiptar nonen ja qifsha, ma fukareja ne ballkan, ma primitivt, per kurgjo nuk dallohen - QA KARI KA KTU ME U KRENARU???

__________________
MPUQ
Selam prej Birminghami

Date:
Permalink   __________________
1 2  >  Last»  | Page of 2  sorted by
 
Quick Reply

Please log in to post quick replies.

Tweet this page Post to Digg Post to Del.icio.us


Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard