Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
Post Info TOPIC: roli i sex-it ne politike


Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
roli i sex-it ne politike
Permalink   


(UC e rroka)


e di qe jane te medha tendencat me i dhane kajhe sexuale ketij forumi prandaj duke e mare parasushe qe objektivisht sexi ka ndikim ne politike thash te ju ves qka mendoni per kete teme!


mos ja nisni me Moniken se gati ja kena pa sherrin, po kallxoni, kush me kon edhe qysh, qetu te na!


edhe ja folni ma shpejt ja e ndrrova avatarin, bile bile shkoj me kqyr "Beautifull mind"!-- Edited by intelektualja at 21:39, 2006-06-09

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

Tybe nuk di a rropllojin najsen kta politikuajt tane!!! Qajo Besa Gaxherri jom i sigurte qe kish pas qef me ja rreh Daci venin, ama ai i lodht ashtu, tybe n'koft i zoti Zineten me e paqllais, e le mo per noj aktivitet ekstrakulikular.

Qit far Ulpiana Lamen une me qef e ksha rropllu vet, e nuk e di Ceku a bon najsen aty. Ai doket ma i shtire, jo si Daci. Kom ni qe Bujar Dugolli e ka grun e mire (me ja shti n'bire) ama ai m'doket gej. Garant e ka bo at pune me far kusherini n'sane, kur o kon i ri, n'katun.

Qekaq prej meje, kom harru me ju thone mos me m'shti ktyne llugave se jom i keq.

__________________
MPUQ


Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
Permalink   

ahahahaah


ti je i qart e na t'qart i dojna


une kom niiiiiiii qe Meli po martohet me asistenten e vet, po ajo qyqja i kish 2 femi!


ku ku


a Ulpi aaaaaa ajo osht kaliber i posaqem


une per Gimin e kom dite qe ne TMK ja ka punu ( agenden) Saranda, ama ato nuk e mur me veti, demek Ulpi ma shume paska ndikim__________________


Senior Member

Status: Offline
Posts: 285
Date:
Permalink   

aaaaa edhe qitu doni mi shti hunt a?
e valla qe thot manifesti, as cuc stja kini bo.
krejt budall n'kofshin udheheqsat e tuKosoves, qitu kurr skeni me mujt mi nxone.

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Ulpin e kish rrok ne cdo kohe ,ne cdo vend ,.......__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Pershendetje per krejt seksistat,


Lale,


E paske rrok nje teme shume interesante.Po tybe spo di qa me thone per seksin ne politike sepse me politike nuk merrna, e me seks kanihere po(rall e per mall hahahah). Kjo sa per mue.


Po, historikisht eshte e vertetueme se njerezit qe kane pase frustrime seksuale dhe qe kane qene burr-shtetas(ne vend qe te jene burr per gra) kane shkaktuar luftat me te pergjakshme. P. SH. Kalligulla ,Napoleoni, Hitleri, Musolini, edhe kjo coftina millosheviqi  etj etj etj , te gjithe kane pase probleme apo frustrime seksuale, edhe si pasoje kane bo at qka kane bo.Populli i jone gjithmone ka qene per paqe dhe nuk ka qene per luft.....dmth seksualisht ka qene OK.Me fjale tjera pej seksit t'madh tybe skan pas vakt per luft hahah......


Qita politikajt e sotit te kosovit nuk kan probleme seksuale sepse jan duke ia qi nonen Kosoves ne te gjitha pozicionet e mundshme te kamasutres.... e te posht e te nalt.


Edhe kjo qimje e nones te Kosoves  po zgjat qe nga viti 1999 pasi qe Amerika na qliroi,; keta qiresat e kosoves po shtyhen kush po ia qin nonen Kosoves ma shum ......


E na populli i kemi hap komt gjon e gat edhe iu kena thone ketyre seksi politikajve :   qini sa t'muni hahahahhahhah.


Nuk e di lale a fola nejqysh.


Po Lale per ty e kom nje pyetje seski; A mirresh me politike adhahile?se  me seks sigurisht mirresh....bile qa te kam marr lakmi qe kishe qene ne Burj Al Arab( 9000 $ nata me flejt .....kush ka kohe me flejt). Ne cilin kat e ke pas dhomen adhahile se nashta fitoj lloto e shkoj flej n'qat kat me mendime per ty .....hahahaha.


Shume te pershendes.


Veterinari__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
Permalink   

Anonymous wrote:Po Lale per ty e kom nje pyetje seski; A mirresh me politike adhahile?se  me seks sigurisht mirresh....bile qa te kam marr lakmi qe kishe qene ne Burj Al Arab( 9000 $ nata me flejt .....kush ka kohe me flejt). Ne cilin kat e ke pas dhomen adhahile se nashta fitoj lloto e shkoj flej n'qat kat me mendime per ty .....hahahaha. Shume te pershendes. Veterinarihahahhahaha


qa me ki shti me kesh. Qe kish thon UC-yhi, aj qe rrin qekaq sa une ne internet, nuk ka vakt as pe politike as per sex hihiihihihih


a per hotel aaaaaaaihaaaaaaa


jom kon ne katin e 35


hihihih


po (tash seriozisht) ka dhoma edhe ma te lira se qekjo qe po thu ti . Ka edhe ka 3700$ edhe pse ka edhe shume ma te shtrejta. psh suita mbretrore kushton 75 000 $ per nje nat
-- Edited by intelektualja at 18:03, 2006-06-10

__________________


Senior Member

Status: Offline
Posts: 223
Date:
Permalink   

Lale, e kam dite sekondin e pare qe shum riski teme ke rroke, se tashti gjinja shlirohen, e t'bajne provokime direkto-prihfate, e kujtojne se ti e han, veq masi e ke shkrue fjalen sex por, nosht, nosht!


 


Un tybe sun kontriboj nket teme se jam bizi tue u marr me dialogjet mes Qosjes dhe Kadarese, e ata njihere per njihere jane idhnueshem e sasht pune as per sngati e naj e tprekmes, keshtu qe skam trohe shprese se sshpejti o fare kam me u lajmrue nket topic.__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
Permalink   

e qka po don me thon, qe veq aj qe e han ka te drejt me fole per sex a ?


pffffffff


kahjde more ketu, hiqu atyne dyve qe as viagra ( si Hashimit) nuk i bon pune, e qato tash jon "rroke" per tema serioze. beso qe ketu ka mu bo shume ma fun!


e ndrrova edhe avtarin, se qeky po me shkon ma shume me topikun tem te4 preferum!
-- Edited by intelektualja at 18:27, 2006-06-10

__________________


Member

Status: Offline
Posts: 22
Date:
Permalink   

Na myti seksi, droga dhe politika


 


Kurse poezia dashurie na qiti ndy gjuj:


 


Po shkoj me the
dhe dy pika loti t'nrine ne sy!
Po shkoj me the
atje ku malli do t'me trete per ty!

Do shkosh te thash
po un fare te t'jap si kujtim?
Para se t'nisesh
trete n'zemer mallin tim!

Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell
2 pika loti m'ndrijn ne sy!
Ne shpirtin tim nuk ka me diell
por ka ve mall, ve mall per Ty


 


Respekt!__________________
Ti mua me pelqeve edhe une ty, besen ta kam dhan per nje dashuri fjalen se nderroj deri sa te vdes ja do te marr ty ja do te vdesssssss


Guru

Status: Offline
Posts: 808
Date:
Permalink   

Veterinari wrote:


Po, historikisht eshte e vertetueme se njerezit qe kane pase frustrime seksuale dhe qe kane qene burr-shtetas(ne vend qe te jene burr per gra) kane shkaktuar luftat me te pergjakshme. P. SH. Kalligulla ,Napoleoni, Hitleri, Musolini, edhe kjo coftina millosheviqi  etj etj etj , te gjithe kane pase probleme apo frustrime seksuale, edhe si pasoje kane bo at qka kane bo.... Veterinari

ku kuuuuuuu per neve. shpresoj qi asnjoni pej nesh  tdeklarum si seksualisht tfrustrum nkit forum nuk bohem far burr(gru)-shtetas se pi koritshim qeta qi i permene.

__________________Newbie

Status: Offline
Posts: 4
Date:
Permalink   

mendimi im eshte se sexi i vyn politikanve pershka jan femnat a?? ajn per sex hajde tung a.

__________________


Member

Status: Offline
Posts: 24
Date:
Permalink   

 


 


Prej te gjitha shkrimieve te deritashme, me se shumti me ka pelqy shkrimi i drakulles


A po e sheh Lale, vetem ne drakullen verehet se nuk ka pas ndikim fare tema e nxehte ne shkrimin e tij. hahahahaha


 


O drakulla, ftohu pak, merre vehten me te mire, edhe hajde ma shpesh me keso mendimesh te arta


Ju pershendes__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
Permalink   

po bre veq hala asni koment konkret per avatarin tem.


Nejse edheashtu deri tash jom tarahen e i kom pi nja dy gota Minea ( e fort a) e nuk po guxoj me shkru ma shume se mos po e shkretoj.


lalushi (ne keto momente) Takatlushi
__________________


Senior Member

Status: Offline
Posts: 158
Date:
Permalink   

veres krejt kan me shku ndeti.

__________________
(-_-)


Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
Permalink   

a bon me ma spjegu me tematndryshme qka desht poeti me thane me keto vargje?

__________________


Senior Member

Status: Offline
Posts: 158
Date:
Permalink   

ndeti kan me qi najsen .. se ju ka ra ai seni kres..
masnej kthehen me ajroplan 20 mi evro pi gzimit..
edhe thojon qifsha Kosoven , ndeti po u knaqke njeri.

__________________
(-_-)


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   


delfinni wrote:

ndeti kan me qi najsen .. se ju ka ra ai seni kres..
masnej kthehen me ajroplan 20 mi evro pi gzimit..
edhe thojon qifsha Kosoven , ndeti po u knaqke njeri.N'deti ata iqin veq nese i marrin grate e veta. Pertej kufijve tuKosovs ata p*** live nuk kan shans me pa! Qitu pi mashtrojin me kerre qe i kan ble me pare tona, besa edhe teshat kat ("kostume" po i thojshin tash teshave kat) tuj i shti n'shpenzime. Qasmos shtijin ata n'shpenzime, edhe naj dite, ka me dal naj vije buxhetore 2067a - Shpenzimet per me e nxon me e qije ni ose me shume nenpunse Ku meta? Po nime, qiftit Ethem Qekut, a ta merr menja qe ja jep dikush jashta tuKosove a? Tybe ai as kurva me pare sun iq n'Bugari

__________________
MPUQ


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

Edhe 2 sene:

Drakulles mos ja zini per t'madhe, se ky osht 500 e kusur vjet i vjeter (ose i ri) e hala osht me ato t'moqmet kur i perket femnave. Ky ngjitet n'ballkon, hin mrena, ju rreh venin, ju pin gjakun edhe kurre mo as n'telefon nuk i thirre. Qasi osht.

Lejla, shume mire po t'rrin Madonna n'avatar a?

__________________
MPUQ


Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
Permalink   

qfar topiku SEXi e ju............


nc nc nc__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

sexi ne politiken ballkanike nuk e ka te njejten peshe si ne boten 'e jashtme'. perkundrazi.


nese ne shtetet 'normale' perendimore, pas nje seks skandali luhatet figura e ndonje politikani, vjen deri te dorheqjet, kerkohet votbesimi etj etj te na (lexo ballkan), veq sa i rritet... popullariteti politikanit. kur them politikanit mendoj ne mashkujt gjithmone.


qe kqyrni tu na (n'kosove), veton surroi u nda prej grus edhe ate ne kohen me te keqe - gjate zgjedhjeve. le qe kurgjo s'u bo, po edhe i fitoj plot 6-7 vende n'parlament tuKosoves.__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 808
Date:
Permalink   

Anonymous wrote:


... qe kqyrni tu na (n'kosove), veton surroi u nda prej grus edhe ate ne kohen me te keqe - gjate zgjedhjeve. le qe kurgjo s'u bo, po edhe i fitoj plot 6-7 vende n'parlament tuKosoves.

eh more qyqan, tash prite intelektualen.

__________________

Anonymous

Date:
Permalink   

Anonymous wrote:


sexi ne politiken ballkanike nuk e ka te njejten peshe si ne boten 'e jashtme'.


Nuk po te kuptoj . Ballkani dhe bota e jashtme!!!!!!!!!!!!


Mas pari nuk ka politike balkanike se dyti qajo jasht mundet me qen abstrakt i madh......jasht kahit, cilit vend etj etj , cili ballkan bre a qa po fol pa lidhje, ballkani eshte ujdhese gjeografike edhe kurgjo tjeter.


Nuk ka politike ballkanike. Ka politike Bullgare, maqedone, rumune, turke, shkavelle, shqiptare, malazeze, Kosovare, Kroate, Greke, etj etj...... por ballkanike ska, as qe ka pas, e as qe ka me pas.


Veterinari __________________
Anonymous

Date:
Permalink   

harrova me qkrujt,


Veq ne kofsh ithtar i asaj budallakie demaqase kur e pat propozu njefar federate Ballkanija !...Bakllavija.??/..... a Tespishte....Sheqerpare a? sugarmoney a??? Ravanija ...a qashtu diqka.... se kane kalu nja 8-9 vjet prej asaj kohe....e spo me kujtohet saktesisht.


Veterinari prap__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

veterinar,


kur thash ne 'politiken ballkanike' mendova ne mentalitetin e politikaneve dhe popujve ballkanik.


jasno?


 __________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Anonymous wrote:


veterinar, kur thash ne 'politiken ballkanike' mendova ne mentalitetin e politikaneve dhe popujve ballkanik. jasno?  


Nuk ka mentalitet ballkanik . Sepse asnje popull ne ballkan nuk ka tipare te njejta. Perveq teje qe i paske marr tiparet e shkijeve qe po shkrun shkinisht . Ti mendon si shkijet. Ty te ka indoktrinue kultura apo antikultura shkavelle andaj qkrun shkinisht. Ti je viktime e propagandes shkavelle, edhe shkrun shkinisht. Ti je per gjynah, ti je sentish , ngushllimet e mija qe koke shkavellizue.


Veterinari specialist per shkije edhe per shkije -shqiptar


A ke ke te kjart


Qart__________________


Senior Member

Status: Offline
Posts: 243
Date:
Permalink   


Anonymous wrote:

Anonymous wrote:
veterinar, kur thash ne 'politiken ballkanike' mendova ne mentalitetin e politikaneve dhe popujve ballkanik. jasno?  


. Ti je per gjynah, ti je sentish , ngushllimet e mija qe koke shkavellizue.
Veterinari specialist per shkije edhe per shkije -shqiptar
A ke ke te kjart
Qart


Oooooo MASTER VETERINAR shum je i QART hehe

__________________
VACATIONS , BOATS , THC + CBN / CBD=Vpa (vlera psyho aktive >,=,< 1 )
Anonymous

Date:
Permalink   

o veterinar,


kur ndi ksi 'patriota' sikur ti gjithmone me bjen ndermend ajo pjesa e kanges se Minatorit: ...kur te degjoj ty me doket vetja shka'.


o patriot, o shqiptar. nuk mundesh me i ik ballkanit jo, qetij m*ti e lloqi, sa nuk mundesh me i ik ADN-se. e ke te shkruar.


pse gjithmone ballkaniken e merrni per te keq, o 'patriota'?


o patriot, paguaje rrymen e berllogun, mos rreh gjyks me shqiptarizem!


 __________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Anonymous wrote:


o veterinar, kur ndi ksi 'patriota' sikur ti gjithmone me bjen ndermend ajo pjesa e kanges se Minatorit: ...kur te degjoj ty me doket vetja shka'. o patriot, o shqiptar. nuk mundesh me i ik ballkanit jo, qetij m*ti e lloqi, sa nuk mundesh me i ik ADN-se. e ke te shkruar. pse gjithmone ballkaniken e merrni per te keq, o 'patriota'? o patriot, paguaje rrymen e berllogun, mos rreh gjyks me shqiptarizem!  


Une nuk jam patriot(Patriot momentalisht jane vetem  raketat Amerikane qe quhen Patriot).


Une vetem po te tregoj se e ndiej vehten flliqt nese e perdori nej fjale ne gjuhe shkavelle. E ti po derdhesh kur po qkrun shkinisht.


ADN-in te gjithe njerezit ne kete planete e kane prej Afrikes sipas studimeve shkencore qe jane bo ne 15 vitet e fundit. Prej aty njerzimi o qkep neper planete e do jane bo Shqiptar do shkavella, do tjere si pasoje e rrethanave te ndryshme historike jan shqishkavella te cilet folin shkavello-shqip...sikur perpara shkavello-kroatisht.


Berllogun , rrymen , H2O-on..tatimin e paguaj rregullisht por kjo prap nuk me ben as patriot as rakete amerikane. Une nuk po rrehi me gjoks shqiptaarizem sepse nuk i kam gjyksat e Leonora Jakupit as te Gentes bile, as te plot Adelinave....me rreh me to......


E ti masi e permene minatorin dhe ate kengen e mir te tyre une po ta kopjoj dhe barti kengen ma te mire shqiptare dhe ma te vlefshmen prej te ciles edhe une edhe ti mund te mesojme edhe te behemi krenar qe dikush ka dite ashtu me shkrue per gjuhen qe ti e bastardon. Me shkronja te medhaja eshte per ty.


Poezia e Gjergj Fishtes me emnin Gjuha Shqipe . Te lutem lexoje analizoje dhe fascinoju


Porsi kanga e zogut t'vers,
qi vallzon n'blerim t prillit;
porsi i ambli fllad i ers,
qi lmon gjit e drandofillit;
porsi vala e bregut t'detit,
porsi gjma e rrfs zhgjetare,
porsi ushtima e nji trmetit,
ngjashtu ' gjuha e jon shqyptare
.

Ah! po; ' e ambl fjala e saj,
porsi gjumi m'nji krthi,
porsi drita plot uzdaj,
porsi gazi i pamashtri;
edhe ndihet tue kumbue;
porsi fleta e Kerubimit,
ka'i bien qiellvet tue flutrue
n't'zjarrtat valle t'ameshimit.

Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qi kt gjuh t Perndis',
trashigim, q na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaft, po, goja,
q prbuz kt gjuh hyjnore;
qi n'gjuh t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e ln mbas dore.

N gjuh shqype nanat tona
shi prej djepit na kan thnun,
se asht nj Zot, qi do ta dona;
njat, qi jetn na ka dhnun;
edhe shqyp na than se Zoti
pr shqyptar Shqypnin e fali,
se sa t'enden stina e moti,
do ta gzojn k'ta djal mbas djali.

Shqyp na vete, po pik' m para,
n'agim t'jets kur kemi shkue,tue ndjek flutra npr ara,
shqyp m s'pari kemi kndue:
kemi kndue, po armt besnike,
qi flakue kan n'dor t'shqyptarvet,
kah kan dek k'ta pr dh t'Parvet.

N kt gjuh edhe njai Leka,
qi'i rruzllim mbretnin s'i a, xni,
n kt gjuh edhe Kastriota
u pat fol njatyne ushtrive,
qi sa t'dris e diellit rrota,
kan me ken ndera e trimnive.

Pra, shqyptar do fs qi t'jini,
geg e tosk, malci e qyteta,
gjuhn t'uej kurr mos ta lini,
mos ta lini sa t'jet jeta,
por pr t gjithmon punoni;
pse, sa t'mbani gjuhn t'uej,
fisi juej, vendi e zakoni
kan me u mbajt larg kambs s'huej,
N'per gjuh shqype bota mbar
ka me ju njoht se 'fis ju kini,
ka me ju njoht pr shqyptar;
trimi n'za, sikurse jini.

Prandaj, pra, n'e doni fisin,
mali, bregu edhe Malcija
prej njaj goje sod t'brohrisim:
Me gjuh t'veten rrnoft Shqypnia!


 

Veterinari

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   


EXPO wrote:

VETERINAR shum je i QART hehe.


Pershendetje  EXPO...se kanihere po qartna prej do shkrimeve e spo kam qare pa qen i Qart-un hahahaha


Veterinari__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

O VetVeterinar, maspari t'kisha propozu me u regjistru Allahile qa ki qe nuk po regjistohesh?

Nejse, edhe ni sen, po thu qe je i QART kajhere?!?! Qysh? Kom menu qe ju VetVeterinart jeni te VetVakcinum prej RabiJes? Nese s'je i vakcinum, t'isha propozu sa ma shpejt se vallai qartesh

__________________
MPUQ
Anonymous

Date:
Permalink   

Under Construction wrote:


O VetVeterinar, maspari t'kisha propozu me u regjistru Allahile qa ki qe nuk po regjistohesh? Nejse, edhe ni sen, po thu qe je i QART kajhere?!?! Qysh? Kom menu qe ju VetVeterinart jeni te VetVakcinum prej RabiJes? Nese s'je i vakcinum, t'isha propozu sa ma shpejt se vallai qartesh


Tung UC,


hahahah me bo me u regjistru me humb Imuniteti a nuk me ndihmojn vakcinat hahaha


Pershendetje__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

o veterinar-patriot,


fakti qe e postove fishten nuk te bon ma shqiptar se une. fakti qe nuk e kupton ironine kur une e perdora fjalen serbe, tregon qe cdo polemike me ty asht e kote dhe ti gjithmone do te del ma 'patriot' se une. bravo.


veq perpara.


pasi ke marak me citue, qe nje citat latin (edhe pse veshtire qe do ta kupton):


Primum auscultare disce, dein docere.


I yti,


Shkau


 __________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Anonymous wrote:


o veterinar-patriot, fakti qe e postove fishten nuk te bon ma shqiptar se une. fakti qe nuk e kupton ironine kur une e perdora fjalen serbe, tregon qe cdo polemike me ty asht e kote dhe ti gjithmone do te del ma 'patriot' se une. bravo. veq perpara. pasi ke marak me citue, qe nje citat latin (edhe pse veshtire qe do ta kupton): Primum auscultare disce, dein docere. I yti, Shkau  


Gens Una Sumus


A ka mundesi te me e perkthesh kete shprehje( Primum auscultare disce, dein docere) Latine, se valla kur eshte spjegue qikjo ne shkoll une pata ik prej mesimit.


Tash ia nise me bo komercializem mendor(po shet men), qe demek une di edhe latinisht e ta ftofi hahahahah. E po i thjesht koke more Latin( perndryshe gjuha latine eshte e ndjere).


Shkinishten nuk e ke perdore per ironi por per me u tregue me cool(hahaha) sepse ti je i kompleksuar dhe e ke kompleksin e vleres ma te vogel(personale dhe kombetare). Perndryshe nuk ke as nevojen ma te vogel me qkarravit ketu ne gjuhen shkavelle..qoft edhe per ironi.


Qe per ty nje fjale e urte e Mark Twainit sepse Fishta po te pengon. Mark u e ka shkru per qiftin ton:


"It is better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt."


Qe edhe nje fjale kogja e urte edhe kogja latine:


 Quid quid latine dictum sit, altum videtur - ose me ta perkthye shqip :


Qdo gje e thene latinisht tingellon e vertete.


Veterinarius Doktorum Animalius Specialll.__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
Permalink   

qe Lejla te ndihmon


PARA SE ME PYTE PERGJIGJET E PASTAJ PENDOHET
__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

intelektualja wrote:


qe Lejla te ndihmon PARA SE ME PYTE PERGJIGJET E PASTAJ PENDOHET


Flm shume,


A hala nuk paske fjete?


qe u bo 15 ne njo une hala qut ......Per hater ton nje dite do te regjistrohem , veq qitash nuk kam kohje.....


Veterinari__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

vet-patriot,


mos e lodh trunin, e mos googlirat se badihava e ki.


Primum auscultare disce, dein docere. - Se paru meso te degjosh, pastaj jep mesim tjereve.


I yti,


Shkjau i kthyer ne Romak


 __________________
Anonymous

Date:
Permalink   

... se parI de...

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   


Anonymous wrote:

 mos googlirat  shqip i bjen mos googl-o ose mos googlizo e ti serish po e perdor serbishten...e sigurisht e ki per ironi.


Ti pasi qe po perdor shume kuota latine qe nje edhe prej Churchillit veq per ty:


"It's a good thing for an uneducated man to read books of quotations. "  


Veterinari __________________
Anonymous

Date:
Permalink   

qe njo shqip se je patriot:


ma honksh ka.in!


shkau


editimi made in tv - o shka ta hjeka ni r qaty se keq pi bjen n'guhe tone e ja nisen gjinja me mu anku{lumedit kan harru qe ky topik osht per sex}, edhe tash perime e kom ni lajm befasi per juve. Prej sotit kom me u mundu krejtve moderatora me ju bo, shkruni, fshini , shani thuni qa n'hamom doni, po pse bre vlla po me shtini llugave e spo m'leni mu knaq edhe mu sikur ju qe po knaqni.aiiiiiiiii mo.-- Edited by tevelizori at 17:53, 2006-06-15

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
Permalink   

a din kush me me kallxu pse Ceku kur dule prej TMK-se ne Qeveri nuk me mur me veti sekretareshen e vet Saranden


e di qe e ka pase shoqe te ngushte po tash se di qa u bo me ate shoqni.


uraaaaa nuk kom dale prej temes__________________


Senior Member

Status: Offline
Posts: 158
Date:
Permalink   


intelektualja wrote:

a din kush me me kallxu pse Ceku kur dule prej TMK-se ne Qeveri nuk me mur me veti sekretareshen e vet Saranden
e di qe e ka pase shoqe te ngushte po tash se di qa u bo me ate shoqni.
uraaaaa nuk kom dale prej temes

se garant se ka pas veq eku shoqe , ose ja ka lon si dhurat Sylejman Selimit..
ei ti a sje ka e din qe ne Qiveri , munet me e mar sekretarIC te re..

qe thojshin tyniher , nuk hahet veq pasul - ose apet pasul a.__________________
(-_-)
Anonymous

Date:
Permalink   

pasi u kthyem ne teme... a din dikush me me kallxu a e ka vetonsurroi hala dashnore blerta sylen?__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

A  eshte i ndare apo i martuar Veton Surroi me gruan e vete ?

__________________


Senior Member

Status: Offline
Posts: 285
Date:
Permalink   

Anonymous wrote:A  eshte i ndare apo i martuar Veton Surroi me gruan e vete ?


Shyqyr more njeri qe ske emer. se pa ta sha sun kisha nejt.
Po ku ka njeri n'bote qe ose eshte i martuar ose i ndare me GRUAN e vet. Ti kur te ndahesh me grue, tybe mo si thue grue, po edhe kur te martohesh me ni femer normal qe i thu grue, mirepo ti apet masanej smunesh mu martue me gruen tonde...... A pe merr vesh a jo????????

p.s qa spo bojka vaki, me kish dal qeky postim me anonimus edhe mu

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

Blerta Syla, nese osht me ju besu syve t'mi, "shfaler" e ka pas Lirak Qelen. Edhe kjo kish me qene veq nje traq pa lidhje, ama po pershtatet me teme, se Liraku osht politikan, madje osht edhe minister i kultures n'qeveri te flladit.

Noshta para tina ka pas lidhje me Enever Petrovcin, ndoshta edhe tash osht me Vetonin, ama nese osht e vertete per te tret, athere m'duhet me thone that girl has some serious issues edhe i kisha propozu me shku me fol me far terapisti a najsen.

__________________
MPUQ


Guru

Status: Offline
Posts: 808
Date:
Permalink   

ha haaaaaaa po tybe, Liraku politikan i fort osht. bashk me krejt qeverin qe ju ka hije, ksi bre ner hije


vallha UCyh qysh poj dini qito sene ti edhe intelektualja mej shku menja njerit qi jeni shpihuj.__________________Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   

Tybe nuk e kom me t'nime po me t'pame! Nese e kan pas at lidhje t'msheft, muna me t'thone qe shume dopt e kan realizu at pune

A per politikan, Liraku o kon edhe antar i parlamentit 3 vjet. Kshtu qe ka "meritu" me e gjet veten n'kit topic

__________________
MPUQ


Senior Member

Status: Offline
Posts: 223
Date:
Permalink   

Un jam e interesueme me msue dicka ma shum nga domeni personal mbi Sabri Hamitin. UCke?!

__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 1398
Date:
Permalink   


MoneyFest wrote:

Un jam e interesueme me msue dicka ma shum nga domeni personal mbi Sabri Hamitin. UCke?!


Lidhje skom me to! Ai duhet me qene "ksi qe o ardh me KFOR," demek ksi prishtinasi i ri, n'klas me ismet beqirin (ec e shkruja emnin me t'mdhaja )

__________________
MPUQ
Anonymous

Date:
Permalink   

Anonymous wrote:


qe njo shqip se je patriot: ma honksh ka.in! shkau


Hahahahaha, ma ne fund te shtina me e paraqite vehten ashtu qysh je . Edhe mire e ke shkru shqip. Pra, a po e sheh qe nuk ki nevoje me u bo kishe je i kulturum po tregoje vehten ashtu qfare je. E ky postim eshte realiteti i jot e jo ai me latinishta e shkinishta.


Nuk paske dal prej temes hiq sepse po qfaq deshiren qe te hjekish dore prej organit tend seksual. Dhe po propozon qe une me ta hanger ate organ seksual.


Me bo me ta hanger une at organ seksual nuk po me dhimben femnat por po me dhimet dora jote qe ka me met e papunesuar , e papunesia eshte edhe asht e madhe ne Kosove.


 


Hajt


Veterinari__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

O shka,


Ngushllime qe hupt 6 me 0.


Hajt


Veterinari  __________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Anonymous wrote:


O shka, Ngushllime qe hupt 6 me 0. Hajt Veterinari  

Sa shume IDIOTA ne kete vend aq te vogel

__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Sa interesant qysh ju duket njerezve qe shumica jon si ata...


Maca__________________
Anonymous

Date:
Permalink   

Anonymous wrote:


Sa interesant qysh ju duket njerezve qe shumica jon si ata... Maca


Oj Mac oj loqk , qa po t'du shum mmmmmmmmmmm.


Veterinari__________________


Guru

Status: Offline
Posts: 888
Date:
Permalink   

MoneyFest wrote:


Un jam e interesueme me msue dicka ma shum nga domeni personal mbi Sabri Hamitin. UCke?!


pash kon ki a je ty vet per Burrin e Kumrijes. Vellavin e Alis edhe ati tjetrit. Mixhen e Muhametit, Samise, Besnikut e Armendit.


Baba I likit a po?


aj qe e ka "shkru" librin plagijat?__________________


Newbie

Status: Offline
Posts: 4
Date:
Permalink   

Vet shpyert, aj llav ju tu.... keto dite isha ardh me marr vakcinen se mka ardh koha, sish kon keq me tregu ku e ki vendndodhjen ti.... mphueeeq

__________________
Women who seek to be equal with men, lack ambition.


Veteran Member

Status: Offline
Posts: 32
Date:
Permalink   

MoneyFest wrote:


Un jam e interesueme me msue dicka ma shum nga domeni personal mbi Sabri Hamitin. UCke?!


hahaha... e qajo qe ja jep sabriut ka 'some serious issues' qe tha dikush ma nalt.


edhe pse sabriu ne dukje te pare te papakut, nese muj me e lidh diqysh me topic-un, goxha naj ka q* nanat (m'falni ne shprehje).


ai ne krye te klanit te tij familjar/mafioz asht goxha potent qe kishin me thone keta ne shqipni. (potent = powerfull).


 


 __________________
Future is retro!
Anonymous

Date:
Permalink   

Me falni  po u djega nga kurreshtja :)


A e din nejkush se kush pe <rroke> Vlora Citakun ,zedhense e PDK -se ?


Veq mos me thuani qe Hashimi__________________


Veteran Member

Status: Offline
Posts: 32
Date:
Permalink   

Tranavica wrote:


 2) se a eshte nda Vetoni a kon po e punon s'o me rendesi...me rendesi qe i ka punet mire se po shihet nga kthjelltesia ne te menduarit e tij ne ceshtjet politike... (kish bo sevape me ia dhone receptin ktyne tjereve)


pa dasht me i hi laknave, po s'un po durona pa komentue. edhe pse nick-un e ke te trente, mendimi yt asht i kthjellt dhe kallxon ate qe ktu asht perfol.


ne kto troje nuk vlejne 'regullat e lojes' t'perendimit. kjo qe thue per vetonin, kallxon qe ti le qe ja bon hallall atij, po menoj qe kallxon per fenomenin e 'xhematit' te na. fansat partiak jane njifar lloj xhemati. (kerkoj falje prej real xhematit, nuk deshta me i ofendue).


once LDK, forever LDK. once ORA forever ORA... e kshtu me radhe.


liderit qe na e pelqejna ja falUm edhe i gjejna arsyetime sa t'dush, tjetrin qe s'e dojna ja q*jna nanen e bojna pershesh.


a e hedhUm nji valle...__________________
Future is retro!
1 2  >  Last»  | Page of 2  sorted by
 
Quick Reply

Please log in to post quick replies.

Tweet this page Post to Digg Post to Del.icio.us


Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard